«Сокіл-3» продовжив безпрограшну серію в Преміум-лізі

0
2232

Наша команда зіграла із міцними «Хмельницькими делікатесами» і цілком могла розраховувати на перемогу. Суперник зрівняв рахунок, двічі забивши на останніх хвилинах.

У п’ятому турі дивізіону 1 Преміум-ліги «соколята» грали проти одного із фаворитів сезону. «Хмельницькі делікатеси» вважаються одними з головних претендентів на нагороди в цьому сезоні. Команда має солідний склад. Тому наша молодь мала непросте випробовування.

Сокіл-3 – Хмельницькі делікатеси – 3:3 (1:0)

Сокіл-3: Ліпчинський, Цилепа, Побережник, Луцюк, Оліфарчук, Лапченко, Першин, Ноль, Гончар

Хмельницькі делікатеси: Самчук, Глаз, Ситник, Сиворог, Акбар, Крищук, Криськов, Паюк, Ліщук, Леонов, Дячук, Черкезов

Голи: Ноль (24, 36), Цилепа (36) – Цилепа (35, автогол), Черкезов (53), Акбар (54)

Попередження: Кащук (25), Побережник (27), Сиворог (33), Ноль (33), Ситник (39)

Попри фаворитизм «делікатесних», в рахунку постійно вели «соколята». Команди грали обережно, боячись помилитися і пропустити. Лише перед перервою рахунок зміг відкрити Ноль – 1:0.

У другому таймі ключовими стали два відрізки. На 35 і 36 хвилинах команди потішили вболівальників відразу трьома голами. Для Цилепи гра запам’ятається неординарним досягненням. Він спочатку зрізав м’яч у свої ворота, а через короткий проміжок часу зміг виправитися і вивів «Сокіл-3» вперед. Ще момент – і наші виграють 3:1. Дубль оформив Ноль.
2

Наприкінці матчу «соколята», граючи вже за рахунком, почали «сушити» гру. Вдавалося успішно робити їм це до 53-ої хвилини. Тоді вони заробили шостий фол. 10-метровий чітко реалізував Черкезов. А за декілька миттєвостей до фінального свистка наші не встежили за Акбаром, який встановив остаточний рахунок – 3:3.

То ж «Сокіл-3» продовжив безпрограшну серію і вона вже нараховує п’ять матчів у новому чемпіонаті. Незважаючи на втрату очок, команда продовжує посідати другу сходинку. Щоправда, наздогнав наших «АВІСТ-Helpix», який завдав другої поразки діючому чемпіону «Динамо-ГУНП».

У наступному турі «Сокіл-3» зіграє із «Ладою», яка відсвяткувала свою першу перемогу, розгромивши «Вентс-Ротор-2». Матч відбудеться в суботу, 2 грудня. Стартовий свисток в спорткомплексі ГУНП пролунає о 16:30.