«Сокіл-3» у Преміум-лізі: дубль Роговського приносить нічию в центральному матчі туру

0
1758

Нічия в центральному матчі туру

«Сокіл-3» перші матчі року проводив без трьох ключових гравців. Цилепа, Луцюк і Ліпчинський разом із головною командою клубу готуються до матчу-відповіді 1/8 Кубку України проти «Енергії».

У грі чемпіонату проти «Епіцентру К- Forex Club» лідерські функції на себе взяв Роговський. Він і став найбільш помітним гравцем у матчі. Вже на 10-ій (!!!) секунді матчу Максим ударом метрів з семи не залишив шансів Стаднику – 1:0.

«Будівельники» відразу ж взяли м’яч під контроль і «соколята» почали грати другим номером. Гарієвський, Безвещук, Самсонюк, Антонюк і Моночков регулярно турбували Гончара ударами з середньої дистанції. Наш кіпер був на місці. Інколи суперник був неточним або наших рятував каркас воріт.

«Сокіл-3» відповів небезпечним ударом Розпаченюка після класного розіграшу кутового. Постріл метрів з десяти парирував Стаднік. Він же став на шляху м’яча після удару Рудюка метрів з дев’яти. Й тут відзначимо класний розіграш штрафного від наших, який заплутав оборону суперника.

В другому таймі гра проходила за схожим сценарієм. «Епіцентр К- Forex Club» грав першим номером. Одна з його атак завершилася прикрим автоголом Роговського. Він намагався перервати простріл Самсонюка – 1:1.

Досить швидко наші відповіли результативним випадом. Роговський вдало зіграв у відборі на чужій половині поля, ефектно обіграв захисника, вийшов на побачення з голкіпером і пробив точно у праву «шістку» – 2:1.

Після цього натиск на ворота «Сокола-3» збільшився. Хороші моменти були у Безвещука і Антонюка. Останній при розіграші зайвого тричі протягом хвилини пробивав метрів з восьми з правого флангу. Перша спроба прийшлась в перекладину, друга  – в штангу, третя – лівий нижній кут. Гончар в це момент був закритий гравцями – 2:2.

Сокіл-3 – Епіцентр К-Forex Club – 2:2 (1:0)

Голи: Роговський (1, 46) – Роговський (33, аг.), Антонюк (54)

Сокіл-3: Гончар, Чайка, Розпаченюк, Побережник, Роговський, Мельник, Ноль, Рудюк, Оліферчук, Кравчук

Епіцентр К-Forex Club: Стаднік, Моночков, Безвещук, Гарієвський, Олянчук, Антонюк, Сяньков, Самсонюк, С. Вербовий, Успенський, Овчинніков, В. Вербовий, Сандулов, Слівінський

Попередження: Розпаченюк (23), Роговський (52), Побережник (54) – Антонюк (38), Олянчук (54)