«Сокіл-3» у Преміум-лізі: наступна місія – підкорити «Олімп»

0
2106

У восьмому турі дивізіону 1 наша команда зустрінеться із амбітним і непередбачуваним колективом із Деражні.

Попри курс на омолодження, третя команда «Сокола» вдало виступає у Преміум-лізі. Наші йдуть в п’ятірці кращих і з кожним матчем показують прогрес в грі. Вдало вписалися в неї Роговський і Рудюк, які зіграли важливу роль в останній перемозі в кубковому матчі проти «Олімпіка».

Олимп 1

Тому наступному опоненту «соколят» прийдеться ой як нелегко. Встигнути за швидкими комбінаціями наших віковим гравцям «Олімпа» з Деражні буде непросто. Хоч і «Соколу-3» прийдеться немало побігати за спринтерами Наконечним і Падневичем. Саме ця парочка може створити найбільше проблем для «малинових».

У минулому турі «Олімп», вівши в рахунку 2:0, вмудрився програти прямому конкуренту «Вентсу-Ротору-2» із рахунком 5:2. Ця поразка відкинула колектив з Деражні на 12-е місце. «Соколята» в непростому матчі поділили очки з віце-чемпіоном минулого сезону «Ротором» (2:2). Хоч і мали шанси вирвати нічию наприкінці гри, розігруючи «зайвого».

Незважаючи на фаворитизм «Сокола-3», матч обіцяє стати для команди непростим випробовуванням. «Олімп» славиться самовіддачею і може добряче понервувати підопічних Віталія Розпаченюка.

Гра розпочнеться в спорткомплексі ГУНП в суботу, 23 грудня. Початок – 17:30.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ