«Сокіл-3» у Преміум-лізі: вдалий дебют Рудюка і розгром «Олімпіка» в кубку

0
1901

«Соколята»  вдало стартували в Кубку Преміум-ліги. Далеко не останню роль в цьому зіграв дозаявлений напередодні Рудюк.

«Сокіл-3» потрапив до 16 кращих команд в Кубку Премуім-ліги. Нашій команді це вдалося зробити завдяки впевненій перемозі в 1/16 фіналу над непростим суперником – «Олімпіком» зі Старокостянтинова.

«Сокіл-3» – «Олімпік» – 7:1 (2:1) Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Роговський (21, 41), Рудюк (22), Цилепа (30, 35), Луцюк (33), Мельник (46) – Савлук (5)

«Сокіл-3»: Гончар, Цилепа, Луцюк, Мельник, Оліферчук, Роговський, Рудюк, Першин, Лапченко, Ліпчинський

«Олімпік»: Ковальчук, Соломко, Деговець, Савлук, Муляр, Кліщенко, Михайленко, Бабак, Воробйов Попередження: Бабак (52)

«Сокіл-3» розпочав матч досить обережно. Команда поступово вивідувала слабкі місця в захисті опонента. Суперник такою тактикою скористався і відкрив рахунок. В контратаці Деговець віддав на Муляра і той з близької відстані невідпорно пробив Гончара – 0:1.

«Сокіл» відповів моментами Луцюка, Роговського і Рудюка. Останній зіграв свій перший матч у новому сезоні за «соколят» і провів його дуже вдало.

Після не дуже впевненого початку Віталій Розпаченюк взяв тайм-аут. Як показав подальший перебіг гри, він став чи не ключовим в матчі. Наші виконали установку тренера чи не на всі 100% і швидко повели в рахунку. Спочатку Роговський в пусті  ворота замкнув простріл Цилепи – 1:1. Згодом Рудюк класно розібрався із захистом опонента і вивів свою команду вперед – 1:2.

25398699_1767692443526609_8589265366315651870_n

У другому таймі на полі було помітно одну команду. «Сокіл-3» переважав суперника у всіх компонентах і заслужено збільшив перевагу в рахунку. Цилепа, незважаючи, що на ньому фолили, прорвався на ударну позицію і пробив Ковальчука – 1:3. Далі провал у захисті «Олімпіка» і Луцюк, прибравши на замасі Кліщенка, точно пробив у ближній кут метрів із восьми – 1:4

Примарні надії «Олімпіка» остаточно поховав Цилепа, який підхопив м’яч на своїй половині, обіграв двох суперників і пробив точно метрів з восьми – 1:5. Ковальчук знову пропустив у ближній.

Наступний гол став чи не найкращим у грі. Роговський і Рудюк ідеально зіграли в стінку і перший забивав уже в пусті ворота – 1:6. Згодом автор цього голу віддав результативну передачу, асистувавши Мельнику – 1:7.

То ж більш ніж впевнена перемога «соколят» над досить непростим суперником. У наступному етапі кубку вони зіграють з іншим представником дивізіону 2 – «Карат-Velmet».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ