«Сокіл-3» у важкому матчі здолав «Олімп»

0
2058

Третя команда «Сокола» зустріла серйозний опір зі сторони одного з аутсайдерів Преміум-ліги. Інтрига в матчі трималася до останніх хвилин.

Передноворічні тури на аматорському рівні завжди характерні тим, що чимало гравців пропускають матчі своїх команд. Саме через це «Олімп» з Деражні прибув на гру проти «Сокола-3» всього із двома замінами.

Не в оптимальному складі була й наша команда. Тренер Віталій Розпаченюк з частиною гравців просто не встиг повернутися після матчів Юнацької Екстра-ліги. Тому діями «соколят» керував Побережник.

Олімп – Сокіл-3 – 1:3 (1:2)

Олімп: Підпанюк, Гуліватий, Івановський, Біляк, Наконечний, Яновий, Молнар

Сокіл-3: Ліпчинський, Цилепа, Першин, Мельник, Луцюк, Рудюк, Лапченко, Оліферчук, Роговський

Голи: Івановський (16) – Рудюк (17), Цилепа (27, 54)

Попередження: Гуліватий (23) – Цилепа (6), Лапченко (7), Оліферчук (29), Рудюк (36)

Вилучення: Гуліватий (25, за друге попередження)

Початок матчу команди провели досить обережно й перший дійсно небезпечний момент створили лише на десятій хвилині. Двічі пробивав Цилепа. Першу спробу парирував голкіпер, інша прийшлася в перекладину.

Та першими забили не наші. Івановський промчався по правому фланзі і  точно пробив. М’яч від рук Ліпчинського влетів у дальній кут – 1:0. Вже за хвилину рахунок став рівним. Другий матч поспіль класно діє дует Рудюк – Роговський. Вони швидко обігралися в стіночку і перший ефектно підсік м’яч над голкіпером метрів з шести – 1:1.

Антигероєм матчу став Гуліватий. Спочатку він завалив в штрафному майданчику Роговського і заробив пенальті. Також арбітри «нагородили» його жовтою карткою. З позначки пробивав Рудюк і у ворота він не влучив.

Виводити «Олімп» вперед могли Івановський і Наконечний. Удар першого парирував Ліпчинський. Інший метрів з десяти влучив у штангу. Після цього свою команду в меншості залишив уже згадуваний Гуліватий. Він лише ціною фолу зупинив Цилепу, який виривався на побачення з воротарем, і отримав друге попередження.

Навіть у меншості настирний Івановський міг забивати. На місці був Ліпчинський. Натомість «соколята» чисельну перевагу використали. Два удари Луцюка потягнув голкіпер. Безсилим він був, коли той же Луцюк прострілив вздовж воріт і Цилепа замкнув дальню штангу – 1:2.

Після відпочинку команди хоч і атакували часто, але гострих моментів створили значно менше. Активний Івановський пробив метрів з семи – на місці знову був Ліпчинський. Найбльш реальну нагоду зрівняти рахунок втратив Молнар, який метрів з п’яти розстрілював ворота «Сокола-3» і пробив мимо дальньої штанги.

Створив «Олімп» ще два непогані моменти. Шанс забити мав Яновий. Він потужно пробив зі штрафного метрів з десяти і перевірив на міцність штангу. У ще одному моменті «соколят» врятував Оліферчук, який виніс м’яч з лінії воріт.

Далі прийшла черга ставати героєм Ліпчинському. Спочатку він зі своєї штрафної точно закинув на Цилепу і той ефектно підсік м’яч головою над воротарем – 1:3. Ще за хвилину голкіпер і сам міг забити. Не то удар, не то передача від своїх воріт прийшлася в штангу.

У підсумку важка перемога «Сокола-3». Наші поки втримують п’яте місце. В наступному турі вони зустрінуться із своїм переслідувачем «Епіцентром К-Forex club».