“Сокіл-3” в драматичному матчі переміг “ККФА-GERCHIK & CO”

0
1282

У 3-ому турі чемпіонату Преміум-ліги наша команда здолала дебютанта дивізіону 1 з мінімальною перевагою.

Другий тур поспіль “соколята” в Преміум-лізі з міні-футболу екзаменували дебютантів найсильнішого дивізіону. І наші хлопці знову святкували перемогу. На цей раз вони в драматичному матчі з інтригою до останніх секунд були кращими за “ККФА-GERCHIK & CO”.

ККФА-GERCHIK & CO – Сокіл-3 – 3:4 (2:1)

ККФА-GERCHIK & CO: Гамолов, Понятовський, Шуляк, Качур, Брицький, Сушицький, Забавський, Матковський, Михайлов, Величко, Феринський, Сулима, Піцан, Басистий

Сокіл-3: Гончар, Первєєв, Хмиз, Оліферчук, Луцюк, Барабаш, Мельник, Омарі, Гринь, Зарванський, Сорока, Сохорук, Місюра, Черниш

Голи: Матковський (13), Брицький (15), Михайлов (50) – Хмиз (12, 27, 38), Луцюк (50)

Попередження: Понятовський (3), Гамолов (43) – Луцюк (19)

Початок матчу пройшов у відносно рівній боротьбі з невеликою кількістю моментів. А ті, які виникали, завершувалися неточними ударами або легкою здобиччю для голкіперів обох команд – Величка у “ККФА-GERCHIK & CO” і Гончара у “Сокола-3”.

Рахунок у матчі було відкрито в середині першого тайму. “Соколята” класно розіграли аут. Хмиз відмінно відкрився у штрафному майданчику суперника, отримав розрізну передачу від Первєєва і спокійно другим дотиком переграв голкіпера – 0:1.

Хмыз 1

Вже через хвилину номінальні господарі зрівняли рахунок. Величко швидко ввів м’яч від своїх воріт на Матковського і той елегантним дотиком проштовхнув м’яч повз Гончара – 1:1.

Ще через дві хвилини “ККФА-GERCHIK & CO” вийшов вперед. Барабаш не надто вдало зіграв в захисті і Брицький підхопив м’яч на підступі до штрафного майданчика. Далі він прокинув сферу повз голкіпера і забивав уже в пусті ворота – 2:1.

До перерви команди продовжували діяти у притаманному собі стилі. “Сокіл-3” більше контролював м’яч і подовгу розігрував комбінації, а “герчики” робили акцент на швидкі контрвипади. Та голів вболівальники в першому таймі більше не побачили.

На початку другого тайму Луцюк обігрався із Хмизом, вийшов на ударну позицію і пробив. Величко відбив м’яч перед собою, а Луцюк був першим на підбиранні і відкотив на Хмиза, який одним дотиком відправив сферу в сітку – 2:2.

Наступного голу глядачі чекали десять хвилин. Омарі після скидки з ауту сильно пробив з дальньої дистанції. Голкіпер знову відбив м’яч перед собою і то й же Хмиз опинився першим на добиванні – 2:3.

Луцюк

Розв’язка матчу настала на останній хвилині матчу. Тоді “ККФА-GERCHIK & CO”, намагаючись зрівняти рахунок, перейшов на гру із п’ятим польовим. Один із затяжних розіграшів завершився неточною перехопленням від Луцюка і той зі своєї половини відправив м’яч у порожні ворота суперника – 2:4.

Перед самим фінальним свистком “ККФА-GERCHIK & CO” скоротив відставання в рахунку. Сушицький відкотив на Михайлова і той сильно й точно пробив з близької відстані – 3:4. Часу відігратися у нашого суперника уже не було. Арбітр просигналізував про завершення гри.

Після трьох зіграних турів “Сокіл-3” має у своєму активі 6 очок й ділить 3-5 місця із “Хмельницькими делікатесами” і “Beerloga”. Саме з останніми наші гратимуть в наступний матч і цей поєдинок буде центральним в турі. Про дату, час і місце, де відбудеться гра, ми повідомимо згодом.

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ