«Сокіл-3» вп’яте у сезоні грає внічию

0
2038

Програвати наші не хочуть ніколи – команда майже половину своїх матчів у чемпіонаті звела внічию.

В 11-ому турі дивізіону 1 Преміум-ліги зустрічалися лідери чемпіонату за кількістю нічийних результатів. «Сокіл-3» до цього мав 4 нічиї, а «Кардіфф-Прикордонник» – 3. В очній дуелі колективи поповнили свої здобутки вграфі «нічиї»

Сокіл-3 – Кардіфф-Прикордонник – 1:1

Сокіл-3: Гончар, Роговський, Мельник, Цилепа, Луцюк, Оліферчук, Ноль, Розпаченюк

Кардіфф-Прикордонник: Райтаровський, Рефель, Малащук, Малишевський, Рибчинський, Сологуб, Мельников, Козак

Голи: Луцюк (45) – Мельников (21)

Попередження: Розпаченюк (19) – Малащук (26)

Перший тайм суперник «соколят» грав більш агресивно. Команда ще зберігає теоретичні шанси на потрапляння у вісімку кращих і будь що намагається зачепитися за очки. Вона більше атакувала й мала моменти. Та надійно грали оборонці й у потрібному місці опинявся Гончар. Система дала збій лише одного разу, коли «Кардіфф-Прикордонник» розіграв кутовий і вивів на завершальний удар Мельникова. Військовий не схибив – 0:1.

У другому таймі вже наші заволоділи ініціативою. Та довго вони не могли втілити свою перевагу в результат. Усе вирішилося в останній десятихвилинці. Роговський класним пасом вивів на ударну позицію Луцюка і той, хоч і з другої спроби переграв голкіпера – 1:1.

У завершальні хвилини все могли перевернутися на нашу користь і «Сокіл-3» цілком міг перемогти. Принаймні, моментів для цього у наших було чимало. Найреальніші були у активного і настирного Роговського. У першому випадку його удар з близької відстані потягнув голкіпер. В другому від голу свою нинішню команду врятував екс-гравець нашого клубу Рибчинський, який виніс сферу із лінії порожніх воріт.

У підсумку у досить цікавому й напруженому матчі була зафіксована нічия 1:1. «Сокіл-3» поки не забезпечив собі місце у плей-офф, та дуже близький до цього. Для цього потрібно здобути хоча б нічию у матчах проти «Тетри» чи «Феміди-Старлайф», з якими наші завершуватимуть регулярний чемпіонат.