“Сокіл-3” впевненою перемогою стартував в Кубку Преміум-ліги

0
418

Підопічні Віталія Розпаченюка легко перемогли представника дивізіону 1 “Патріот-Vігор” і вийшли в 1/8 Кубку Преміум-ліги.

“Сокіл-3” свій шлях в кубкових баталіях розпочав із 1/16 фіналу. Волею жеребу наша команда потрапила однієї із двох пар, де між собою зустрічалися представники дивізіону 1. Суперником “соколят” став новачок еліти “Патріот-Vігор”.

Сокіл-3 – Патріот-Vігор – 6:0 (4:0)

Сокіл-3: Я.Гончар (Гринь), Первєєв, Омарі, Зощук, Хмиз, Черниш, Сорока, Мельник, Луцюк, Оліфарчук, Барабаш, Сохорук, Місюра

Патріот-Vігор: Мавлютов, Скоп’як, Вислободський, Калошин, Косяк, Атласюк, Коротун, В.Гончар

Голи: Луцюк (5), Оліфарчук (9), Я. Гончар (13), Первєєв (22), Омарі (33), Зощук (40)

Попередження: Вислободський (29)

На хід гри відчутно вплинула погода. Через дощ, який не припинявся з самого ранку, часто гравці обох команд помилялися в простих ситуаціях. Мокрий м’яч прийняти чи віддати ним точну передачу було важче, ніж у звичних умовах.

Ініціативу з перших хвилин захопив “Сокіл-3”. Суперник намагався діяти другим номером і вичікував свого шансу. Такі у “патріотів” були, але надійно у воротах діяв Гончар. А от “соколята” свої моменти реалізували і вже до середини першого тайму вели в рахунку 3:0.

Першим забив Луцюк, який вдало завершив комбінацію партнерів ударом метрів з шести. Досить швидко Оліфарчук збільшив перевагу своєї команди, сильно і точно пробивши у дев’ятку з тієї ж дистанції.

Ще через чотири хвилини відзначився Гончар. Голкіпер “Сокола-3” від своєї воріт запустив м’яч за комірець Мавлютову. Наприкінці тайму Первєєв опинився у потрібний момент в потрібному місці і спокійно відправив м’яч у сітку метрів з трьох після довгого розіграшу партнерів – 4:0.

Після відпочинку “соколята” уже діяли більше по рахунку і з оглядом на матч чемпіонату, який вони зіграють 1 липня. Це дало можливість більш вільно почувати себе команді Ігоря Вислободського, яка почала створювати моменти біля наших воріт. Та переграти Гончара, а згодом і Гриня, нікому так і не вдалося.

Натомість “соколята” своїми шансами скористалися і довели перевагу в рахнку до 6:0. Омарі забив в схожому стилі, як і Первєєв, а Зощук опинився першим на підбиранні і метрів з десяти відправив м’яч в незахищені ворота.

У підсумку, “Сокіл-3” впевнено розпочав свій шлях в Кубку Преміум-ліги. Наступним суперником команди у цих змаганнях стане представник дивізіону 3 “Agora”, яка виявилася сильнішою за “Атлетик-Ферозіт”.