«Сокіл-3» врятувався від поразки за дві секунди до фінального свистка

0
2993

Третя команда «Сокола» в другому турі Преміум-ліги зустрілася із міцним «АВІСТ-Helpix» і зіграла внічию – 3:3.

У першому турі «Сокіл-3» і «АВІСТ-Helpix» синхронно перемогли із різницею в чотири м’ячі. То ж в очному протистоянні зійшлися лідери. Фаворитом пари вважався більш досвідченіший суперник підопічних Віталія Розпаченюка. У їх складі зібрано чимало іменитих, як для місцевого рівня, гравців. «Сокіл-3» являється наймолодшою командою дивізіону 1.

АВІСТ-Helpix – «Сокіл-3» – 3:3 (2:0)

Арбітри: Подворний Сергій, Фарина Максим

АВІСТ-Helpix: Восканян, Мельник, Олексюк, Шкрябець, Алексєєв, Косяк, Семенчук, Бриндак, Худік, Гайдаш

Сокіл-3: Гончар, Луцюк, Шумський, Цилепа, Мельник, Микитюк, Ноль, Ліпчинський, Розпаченюк, Побережник, Першин, Оліфарчук

Голи: Алексєєв (3), Олексюк (27, 49) Розпаченюк (39, 42), Луцюк (54)

Попередження: Олексюк (27), Розпаченюк (44), Побережник (50)

Розпочали матч краще номінальні господарі. Вже на 3-ій хвилині Алексєєв вдало підсік дальню передачу і перекинув м’яч над Гончаром – 1:0. Далі на полі точилася рівна боротьба. Більше м’яч контролював «Сокіл-3», та частіше моменти виникали біля наших воріт. Надійно грав на лінії Гончар або ж його страхували партнери.

Зрівнювати рахунок мав Мельник. Він опинився у вигідній позиції, отримавши передачу в районі шестиметрової позначки. Він пробив мимо. Натомість Олексюк був точним і збільшив перевагу своєї команди перед перервою. Він корпусом відтиснув Розпаченюка на правому фланзі і пробив у дальній кут – 2:0.

В другому таймі «Сокіл-3», аби відігратися, почав грати із п’ятим польовим. Довгий час це не приносило результату. Лише на 39-ій хвилині зміг забити Розпаченюк. Зробив він це в схожому стилі, як і перший гол в матчі. Восканян до останнього намагався врятувати свою команду, та дістав м’яч уже за лінією воріт – 2:1.

Вже за три хвилини рахунок став рівним. Класна багатоходівка «Сокола-3» завершилася прострілом з правого флангу і той же Розпаченюк з кількох метрів розстріляв ворота «АВІСТ-Helpix» – 2:2.

Найбільш емоційними були останні хвилини гри. На 49-ій Олексюк підловив «соколят» на помилці при розіграші «зайвого». Не зміг йому завадити Луцюк, який до останнього намагався заблокувати удар суперника, який завдавався із шести метрів. М’яч від стійки залетів у сітку – 3:2.

«Сокіл-3» не опустив рук і продовжував тиснути на захист «АВІСТ-Helpix». Принесло це результат лише за 2,8 секунди до фінального свистка. Масована атака підопічних Віталія Розпаченюка завершилась вдалим добиванням від Луцюка, який із меж штрафного майданчика поцілив між воротарем і захисником, що були на лінії воріт – 3:3.

«АВІСТ-Helpix» вже не встиг провести бодай одну атаку. У підсумку результативна і емоційна нічия. «Сокіл-3» продемонстрував характер й зумів відігратися після 2:0 і 3:2. В активі нашої команди чотири залікових бали після двох турів і поточне третє місце. Наступним суперником стане ярмолинецька «Евеліна».