«Сокіл-3» здобуває першу перемогу у Преміум-лізі з міні-футболу

0
649

Голи Барабаша та Луцюка дозволили підопічним Віталія Розпаченюка здолати «Менс» у 2-ому турі найсильнішого дивізіону Преміум-ліги з міні-футболу

«Сокіл-3» – «Менс» – 2:0 (2:0)

Арбітри: Гончарук, А. Сас

Голи: Барабаш (7), Луцюк (16)

«Сокіл-3»: Гончар, Луцюк, Оліферчук, Хмиз, Первєєв, Гринь, Сорока, Мельник, Зарванський, Омарі, Барабаш, Чайка, Сохорук

«Менс»: Остяк, Вараниця, Гілюк, Козубович, Левчук, Шперчук, Дуда, Юзвак, Попов, Юрах

Попередження: Мельник (18) – Дуда (18)

У 2-ому турі найсильнішого дивізіону Преміум-ліги з міні-футболу на підопічних Віталія Розпаченюка очікувала зустріч із дебютантом когорти найсильніших – «Менсом». Обидва колективи розпочали турнір без перемог: «соколята» при досить непоганій грі програли «Динамо-ГУНП», а ось «менсівці» зіграли внічию із «Forex Club», отож в очній битві з усіх сил прагнули здобути першу «вікторію» у сезоні.

Розпочався матч з атак «Сокола-3». Дива реакції продемонстрував Остяк, в неймовірному стрибку парирувавши «мертвий» м’яч у нижній кут з лінії воротарського від Омарі, а Первєєв, який через декілька хвилин видав на гора класний сольний прохід, у завершальній стадії пробив у лічених сантиметрах поруч із стійкою. Стартовий натиск підопічних Віталія Розпаченюка увінчався голом на 7-ій хвилині, коли Мельник з кутового виконав націлений простріл у центр воротарського, де забутому захисниками Барабашу залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 1:0.

3

Цей гол відправив у стан гроггі «менсівців», а ось окрилені успіхом «соколята» прагнули збільшити власну перевагу. Міг забивати Хмиз, але після класного пасу врозріз від активного Первєєва з кількох метрів пробив акурат у голкіпера. А на 16-ій хвилині рахунок у грі став 2:0 на користь «Сокола-3». Луцюк ефектно обіграв двох захисників «червоних» і більярдним ударом з розвороту у дальній нижній кут метрів з 5-ти вдруге  у грі змусив капітулювати Остяка – 2:0.

«Менс» «прокинувся» лише за «-2», але відродити інтригу номінальним гостям не судилося. І заслуга у цьому повністю Ярослава Гончара, який спочатку вдало зігравши на виході завадив відзначитись Дуді, а через декілька хвилин зреагував на потужний удар у праву «дев’ять» від Левчука після швидкого розіграшу ауту «червоними».

5

У другому таймі «Сокіл-3» був значно ближчим до того, аби довести справу до розгрому, аніж його суперник до того, аби відігратися. У «Менса» зовсім «не йшла» фірмова гра «на стовпа», і заслуга у цьому Сороки, який персонально повністю виключив з гри головну загрозу «червоних» – Дуду. Натомість «соколят» дещо стала підводити реалізація: Омарі після швидкого виходу «3 в 2» пробив у лічених сантиметрах поруч із штангою, а потужні удари під поперечину у виконанні Сороки та Хмиза, а на останніх хвилинах Барабаш цілком міг оформлювати хет-трик. Однак в одному з епізодів не зумів у ближньому бою переграти кіпера «Менса», а невдовзі після чудової позиційної атаки своєї команди метрів з 8-ти поцілив у стійку.

Отже, в підсумку впевнена перемога «Сокола-3» з рахунком 2:0. У 3-ому турі на підопічних Віталія Розпаченюка очікує зустріч з ще одним дебютантом дивізіону 1 – «ККФА-GERCHIK & CO».