«Сокіл-3» зіграв останній матч сезону в Преміум-лізі

0
565

Наша команда, значно омолодивши свій склад, фінішувала третьою в Кубку Виклику і на підсумковому сьомому місці у дивізіоні 1.

Останній матч Кубку Виклику у дивізіоні 1 мав назвати ім’я переможця турніру. Претендували на нього відразу три команди. Серед них і «Сокіл-3». Втратив усі шанси лише «Кардіфф-Прикордонник». Нашим потрібно було перемагати самим і надіятися на осічку «Хмельницьких делікатесів». Та усього цього не трапилося.

Сокіл-3 – Динамо-ГУНП – 1:2 (1:1)

Сокіл-3: Гончар. Луцюк, Мельник, Першин, Кравчук, Шаманський, Ноль, Чайка

Динамо-ГУНП: Чекерський, Березовський, Заєць, Федорко, Подлюк, Соколюк, Грицик, Бабій, Колесников, Сторожук, Наскальний, Попроцький

Голи: Луцюк (12) – Колесников (17), Соколюк (50)

Попередження: Колесников (54)

Перші десять хвилин команди грали практично без моментів. Першим стривожив відносний спокій на майданчику Ноль, який із середньої відстані пробив у перекладину. «Динамо-ГУНП» відповіло виходом Бабія один на один. Виручив Гончар.

У наступній атаці Луцюк відкрив рахунок в матчі. Він метрів з десяти сильно пробив у лівий кут воріт і не залишив шансів Чекерському. Як і не було практично їх у Гончара, коли з шести метрів сильно пробив Колесников і зрівняв рахунок. До перерви найкращі моменти для взяття воріт були в Луцюка. Спочатку його дальній удар потягнув Чекерський, а потім голкіпера виручив Сторожук, який виніс м’яч з лінії воріт.

Другий тайм розпочався із атак «Сокола-3». Мельник прекрасним пасом з центру розрізав усю оборону суперника і вивів Луцюка на побачення з голкіпером. Наш гравець був неточним. «Динамівці» відповіли непоганим ударом Наскального. Теж повз ворота.

Продовжував розривати редути суперника Луцюк, який був найбільш активним на майданчику. Він протягнув з двома захисниками на спині м’яч до лінії воротарського майданчика, та знову пробив неточно.

Далі ініціативу перехопило «Динамо-ГУНП». Колесников пробивав зі штрафного метрів з 13 з правого флангу і влучив у перекладину. Перевірив на міцність каркас воріт Федорко ударом із району десятиметрової позначки. «Малинові» відповіли непоганим ударом Першина з шести метрів, який з великими труднощами парирував Чекерський.

Забило «Динамо-ГУНП» після розіграшу стандарту. Після скидки з ауту сильно пробив Бабій. Гончар удар відбив, але волею випадку влучив у Соколюка, який стояв поруч і м’яч залетів у ворота. Збільшувати перевагу міг Грицик, який влучив у стійку воріт.

У підсумку «Сокіл-3», показавши непогану гру  і подекуди переграючи минулорічного чемпіона Преміум-ліги, поступився із мінімальним рахунком. У іншому матчі туру «Хмельницькі делікатеси» переграли «Кардіфф-Прикордонник» (6:1) і здобули підсумкове шосте місце у дивізіоні 1. Наша молодь стала сьомою.