«Сокіл-3» зіграє з чемпіоном Преміум-ліги

0
2164

Наша команда поки незмінно вигравала у «динамівців»

Чергова зустріч відбудеться в рамках 10-ого туру чемпіонату в дивізіоні 1. Також на «соколят» очікує другий матч 1/4 Кубку.

Незручні «соколята» для діючого чемпіона

«Динамо-ГУНП» – «Сокіл-3» – це буде зустріч команд, які з першого сезону грають у Преміум-лізі. Й поки усі матчі вигравала наша команда. У регулярному чемпіонаті зустрічалися чотири рази (4:2, 4:2, 8:2, 4:2). Стільки ж вони грали у плей-офф. Сезон 2013/2014 – 2:0 і 8:6, сезон 2014/2015 – 5:1 і 4:3.

Як бачимо, для «динамівців» третя команда «Сокола» (раніше «Спортлідера+») є незручним суперником. Зазначимо, що, попри результати, матчі завжди проходять у впертій боротьбі. Цього й очікуємо від майбутнього матчу.

До звітної гри «Динамо-ГУНП» і «Сокіл-3» підходять на 3 і 7 місцях відповідно. При цьому команди розділяє всього три очка. Тому лише один тур може кардинально змінити таблицю дивізіону 1 Преміум-ліги.

Щодо форми команд, то «Сокіл-3» відчуває певні труднощі після того, як виконав головне своє завдання – підготував гравців для першої команди. Луцюк і Цилепа, які грали ключові ролі в матчах Преміум-ліги, уже тренуються з основою.

Кадровий голод підопічні Віталія Розпаченюка компенсують старанністю, самовіддачею і організованою грою. Чималу роль грають тренерські рішення. Саме вони можуть стати ключовими. Адже й «Динамо-ГУНП» славиться як тренерська команда. Її наставником є Микола Сохорук. Й це придає додаткової родзинки й без того цікавому протистоянню. А пройде воно в суботу, 20 січня, в спорткомплексі ГУНП. Початок – 18:30.

Кубкова надія

Менше доби відпочиватимуть «соколята» перед наступною своєю грою. В неділю, 21 січня, наші зіграють матч-відповідь 1/4 Кубку Преміум-ліги проти «Феміди-Старлайф». У першій зустрічі наші хоч і відкрили рахунок, та програли 1:5. Тому відігратися проти збалансованого колективу Едуарда Щепанського буде вкрай важко.

Але, знаючи характер «соколят», навряд чи супернику прийдеться легко. То й у цьому матчі буде на що подивитися. Тим паче зустрічаються одні з кращих команд Преміум-ліги, які часто тішать глядачів яскравою грою.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ