«Сокіл-3» знову зіграє із «Фемідою-Starlife» у Преміум-лізі

0
1936

 «Соколята» вчетверте зустрінуться із підопічними Едуарда Щепанського в сезоні 2017/2018 років.

Розіграш Преміум-ліги виходить на стадію серій матчів на виліт. «Сокіл-3» в 1/4 фіналу дивізіону 1 зіграє із «Фемідою-Starlife». З цією командою наші хлопці зустрінуться уже вчетверте. Перші два протистоянння прийшлись на Кубок Преміум-ліги. Ще один раз команди грали в рамках останнього туру регулярного чемпіонату. Було це минулого тижня.

Як не прикро, та поки «соколята» ніяк не можуть здолати свого майбутнього суперника. В Кубку і чемпіонаті сильнішими були «фемідівці». Тому спортивної злості у протистоянні з підопічними Едуарда Щепанського нашим вистачатиме. І вони спробують перервати неприємну для себе серію у найвідповідальнішій стадії розіграшу Преміум-ліги.

Найсвіжішим із трьох минулих протистоянь була гра в 13-ому турі Преміум-ліги. Тоді «Сокіл-3» мав відчутні проблеми зі складом. Причини відсутності ряду гравців на паркеті різні: травми, дискваліфікації, підготовка «соколят» до зустрічі з «ХІТом», ігри Юнацької Екстра-ліг и. Це не могло не вплинути на хід гри і наші, хоч і у впертій боротьбі, але програли більш укомплектованому опоненту.

То ж ми знову очікуємо цікаве протистояння двох колективів, які славляться командною грою. Окремі рішення наставників або індивідуальні дії гравців можуть вплинути на хід матчу і на його підсумок. Тому приходьте у спорткомплекс ГУНП в суботу, 17 лютого, і вболівайте за «Сокіл-3». Початок гри – 14:00. Також не втратьте можливості переглянути матч Екстра-ліги між «Соколом» і столичним «ХІТом», який у цьому ж залі і в цей же день стартує о 12:00.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ