Дочекалися свого шансу і перемогли: «Сокіл» на виїзді здолав «Епіцентр К Авангард»

0
413

Перетворити нуль в графі «очки» турнірної таблиці на три повноцінні залікові пункти – таким був головний стимул для обох учасників матчу 3-го туру чемпіонату України в Одесі, де місцевий «Епіцентр К Авангард» приймав «Сокіл». До цієї гри хмельничани підійшли з однією кадровою втратою, пов’язаною з вилученням в попередньому турі Богдана Кручека, але це на тренуваннях стало для решти гравців додатковим стимулом, щоб згуртуватися, та відіграти у відповідальній грі не тільки за себе, але й «за того хлопця».

«Сокіл», попри гостьовий статус, впевнено розпочав гру, вдало пресингував, і на 1-й хвилині Подлюк спробував пристрілятися до воріт Зеленчука, але пробив поруч зі штангою. В такому ж стилі працювала і друга четвірка нашої команди, тож Шевченко залишався лише спостерігачем за подіями на майданчику. Рахунок же в грі був відкритий після стандарту. Хамдамов з кута майданчика зробив передачу на Подлюка, і Артур ударом з 10-ти метрів спрямував м’яча до сітки.

Одесити спробували урізноманітнити дії попереду, і голкіпер Зеленчук почав підключатися до атак. Це було неефективним, але на 8-й хвилині господарі все ж таки відігралися. Шевченко в своїй штрафній збив Гірку, жовта картка нашому воротареві та пенальті, який впевнено реалізував капітан «Епіцентра К Авангард» Дрозд.

Невдовзі вже і одесити обзавелися жовтими картками. Протягом хвилини господарі двічі зривали небезпечні атаки «Сокола», і це призвело до того, що Сандул та Дрозд отримали по попередженню. Тим часом, хмельничани продовжували застосовувати пресинг, це дозволяло руйнувати початок атак на наші ворота, але і біля воріт Зеленчука небезпеки було замало. На 15-й хвилині Токар справа вискочив сам на сам з голкіпером, але занадто з ним зблизився, і можливості для влучного удару вже не було. Одесити могли сподіватися лише на дальні удари, на 16-й хвилині такий пройшов у Олексія Бондаренко – Шевченко зіграв надійно. Ще один сейв наш голкіпер записав до свого активу за кілька секунд до перерви після удару Вершиніна, і перший тайм так і завершився з нічийним рахунком.

Початок другого тайму – і знову потужний пресинг «Сокола», але варто було позиційно помилитися, як Олексій Бондаренко вибіг на ударну позицію, і добре, що м’яч пролетів вище воріт. Дальні удари продовжували бути основною зброєю одеситів, і Шевченко кілька разів довелося демонструвати свою майстерність та відводити загрозу своїм воротам.

Дещо втративши ініціативу, «Соколу» довелося докладати зусилля, щоб її повернути, і це вже було не так просто, до того ж, маючи ще солідний багаж фолів – на 28-й хвилині їх в пасиві було вже чотири. Нашим гравцям довелося грати обережніше, а небезпека біля воріт Зеленчука виникла лише на 32-й хвилині. Подлюк при виході сам на сам не став бити, витягнув на себе голкіпера і поперечною передачею вивів Сороку на удар по відкритим воротам, але Дмитро свій шанс змарнував, пробивши повз ворота.

Заключні хвилини були і напруженими, і нервовими – рахунок 1:1 не влаштовував обидві команди. На 38-й хвилині Роман Ковальчик навіть вирішив ризикнути, коли Шевченко отримав вказівку підключатися до атак. З півхвилини «Сокіл» контролював м’яч, коли ж його втратив, вже візаві нашого головного тренера, Роман Смирнов, вирішив взяти тайм-аут. І все ж на своєму м’ячі «Сокіл» продовжив підключення Шевченка, і це принесло результат – багатоходову комбінацію нашої команди за 36 секунд до фінальної сирени влучним ударом завершив Сергій Шевченко, без всяких сумнівів, головний герой всього матчу. Але на подяку заслуговує і вся команда – за витримку, за характер, за прагнення до перемоги.

2:1 – «Сокіл» вписав до турнірної таблиці перші три очки. За тиждень у нашої команди дуже серйозний іспит – домашня гра проти «Урагану».