«Сокіл» зазнав відчутної поразки від «Урагану»

0
380

Найтриваліший тур чемпіонату України з футзалу, який розпочався ще 21 вересня, завершувався в суботу, 12 жовтня, в Хмельницькому, де «Сокіл» приймав івано-франківський «Ураган».

В цій грі до першої четвірки хмельничан повернувся Богдан Кручек, який в попередньому турі відбув одноматчеву дискваліфікацію. Тож перший квартет нашої команди прийняв свій звичний вигляд, але згодом гра внесла свої корективи.

Гра одразу ж понеслася на зустрічних курсах, і хоча біля воріт Шевченко було чимало небезпеки, але й голкіпер гостей Колток без діла не залишався. Гарячіше біля воріт «Сокола» було, коли на майданчик виходила менш досвідчена друга четвірка, і після того, як Пєрвєєв припустився кількох помилок, Роман Ковальчик змушений був корегувати четвірки, і разом з Хамдамовим, Подлюком та Сорокою почав грати Гресь. Натомість Кручек перейшов до другої четвірки.

Шевченко часто-густо був в грі, відбиваючи дальні удари, і це призводило до численних стандартів біля воріт «Сокола». Після кутового і був відкритий рахунок. На 5-й хвилині хмельничани «загубили» в штрафній Лебідя, чим той і скористався, пробивши під поперечину.

Після пропущеного голу «Сокіл» затиснув франківців біля їхніх воріт, і вже Колток працював, відбиваючи удари Подлюка та Хамдамова. Проте на 11-й хвилині голкіпер гостей був безсилим – після дальнього пострілу Хамдамова та невеличкого рикошету відбити м’яч було неможливим.

За рівного рахунку вболівальники не нудьгували, бо обидві команди більше грали на атаку. В «Соколі» могли змінювати рахунок на табло Бабак (пробив поруч зі штангою) та Подлюк (тут вже Колток продемонстрував відмінну реакцію). Гості чатували на помилку господарів, і таки дочекалися. Подлюк в центрі майданчика втратив м’яча, одразу на наші ворота пішла контратака, яку завершив Когут. А за дві хвилини це одна помилка господарів, цього разу в своїй штрафній, коштувала ще одного пропущеного м’яча – Лебідь заніс його до сітки… животом. Але «Сокіл» не дозволив «Урагану» піти на перерву за комфортної переваги. На останній хвилині хмельничани в кілька передач розкатали захист суперника, і Хамдамов ударом з-меж майданчика п’ятою встановив підсумковий рахунок першого тайму – 2:3.

Це були ті цифри на табло, за яких можна було грати. І одразу після перерви «Сокіл» почав багато атакувати, але іноді загравався, що відкривало для «Урагану» простір для контратак. На 22-й хвилині Когуту вдався точний удар справа в дальній кут, а коли за три хвилини Шевченко не впорався з нескладним ударом Шведа, Роман Ковальчик пішов за зміну голкіпера, і в нашу «рамку» вийшов Ліпчинський, для якого це був перший вихід на майданчик в поточному сезоні.

Тим часом, «Сокіл» не знітився, і на 31-й хвилині біля воріт вже Кардаша, який трохи раніше вийшов замість Колтка, було неймовірно спекотно. Спочатку Сорока не скористався виходом сам на сам, за секунди м’яч опинився у Греся, який пробив в штангу! Тут же «Сокіл» отримав право на кутовий, і Подлюк не встиг відгукнутися на простріл Хамдамова. І, нарешті, неймовірний за силою удар Подлюка, після якого м’яч від поперечини відлетів в штангу, а вже від неї не в сітку, а повернуся в майданчик. Як тут не поскаржитись на долю?..

Гості за таку «щедрість» «Соколу» не були вдячним – Когут втік по правому флангу, і з його ударом в дальній кут Ліпчинський не впорався. Але й за 2:6 «Сокіл» знайшов в собі сили, щоб продовжувати грати. На 35-й хвилині гості збили в штрафному майданчику Сороку, і арбітр Гора вказав на 6-тиметрову позначку. Хамдамов реалізував пенальті без шансів для Кардаша – 3:6.

В грі зажевріла тендітна надія на порятунок, але за дві хвилини вона була вбита стандартом гостей, після якого відзначився Федюк. А далі вже була сумбурна та хаотична гра «Сокола» з п’ятим польовим гравцем, за якої м’ячі влітали тільки в одні, порожні ворота хмельничан.

В наступному турі на «Сокіл» чекає ще одне серйозне випробування – 20 жовтня гра в Херсоні проти «Продексіма», який буде на великому піднесенні після виходу в елітний раунд Ліги чемпіонів.