«Сокіл» в Сумах не зміг пробити захист «Food centre/СумДУ» і зазнав поразки

0
247

До надважливої гри в Сумах проти «Food centre/СумДУ» хмельницький «Сокіл» підійшов з серйозною кадровою втратою. Ще на початку тижня з’ясувалося, що через проблеми зі здоров’ям паузу в тренуваннях змушений зробити гравець першої четвірки Богдан Кручек. Тож до Сум хмельничани прибули, маючи в складі 12 гравців, один з яких, Владислав Вербовий, після важкої травми ще тільки на шляху відновлення до оптимальних кондицій. Але все це не відміняло прагнення підопічних Романа Ковальчика здобути у виїзній грі позитивний результат – три очки зараз нашій команді були вкрай необхідні для того, щоб закріпитися в першій шістці.

За відсутності Кручека в першій четвірці «Сокола» Романом Ковальчиком награвався Владислав Гресь. Дві хвилини хмельничани тримали гру далеко від володінь Шевченка, але на третій хвилині втратили біля своїх воріт Катериніна, який прийняв довгу передачу від Козаченка, пробив п’ятою, і нашого голкіпера підстрахувала штанга. Господарі і в подальшому багато застосовували довгі закидання, і нашим захисникам треба було докладати зусиль, щоб тримати кремезних Острогу та того ж Катериніна. Лише на 5-й хвилині у «Сокола» пройшла перша контратака, і Бабак після пасу Подлюка пробив повз ворота.

Обидві команди дуже уважно діяли в захисті, і гра довгий час йшла без моментів. Так тривало до 9-ї хвилини, коли у сумчан на ударну позицію вивели Овсяннікова, і його удар з 8-ми метрів Шевченко відбив в шпагаті. При грі «Сокола» практично без м’яча треба було вносити корективи, і на самому екваторі першого тайму Роману Ковальчику довелося брати тайм-аут. Після нього пройшло трошки більше хвилини, і «Food centre/СумДУ» відкрив рахунок. Після потужного дальнього удару Радченка Шевченко відбив м’яч прямо на Острогу, якому вразити ворота вже було нескладно.

Повівши в рахунку, сумчани продовжили тиснути на ворота Шевченка, і на 13-й хвилині наш голкіпер з-під поперечини витягнув м’яча після небезпечного удару Зеленкевича. За 4 хвилини гості розіграли аут біля воріт хмельничан, Прощенко ввів м’яча з бокової і сам же завершив нехитру комбінацію ударом в дальній кут. Згодом ще один м’яч в наших воротах – це Острога прийняв в штрафному майданчику передачу Зеленського і з розвороту невідпорно пробив в дев’ятку. Перший тайм міг завершитися для «Сокола» ще гірше, але Зеленкевич з сиреною поцілив не в дальній кут, а в стійку.

Після перерви хмельничани додали у швидкості, активно бігли вперед, і хоча робили це дещо авантюрно, але рахунок на табло іншого варіанту не залишав. Саме прагнення атакувати призвело на 25-й хвилині до обрізки, Катеринін вийшов сам на сам з Шевченком, але цю дуель виграв голкіпер. Ближче до середини тайму гра повністю розкрилася, але для того, щоб змінити цифри на табло, обом командам бракувало влучності в завершальній фазі.

На 30-й хвилині Роман Ковальчик дав дозвіл Шевченку на підключення до атак, і наша команда почала грати «5 на 4». Більше трьох хвилин хмельничани тримали м’яч на половині господарів, але удару по воротах так і не було. На якісь миттєвості склади поверталися до звичного формату, проте на своєму м’ячі «Сокіл» грав тільки з п’ятим. Своїм правом на тайм-аут Роман Ковальчик скористався за 5.04 до фінальної сирени, та після нього суттєвих змін на майданчику не було – ледь м’яч був у «Сокола», як Шевченко біг на половину суперника. З 37-ї хвилини п’ятим вже грав Ліпчинський, але й це не дозволило «Соколу» відіграти бодай один м’яч.

3:0 – поразка «Сокола» в Сумах, проте хмельничани залишилися в чільній шістці. За тиждень команда Романа Ковальчика на своєму майданчику буде приймати житомирський «ІнБев».