“Сокіл” дізнався імена суперників на турнірі “Futsal Masters” у Польщі

1
2462

Серед можливих опонентів хмельницької команди – клуби Чехії, Польщі, Італії та Фінляндії

З 31 серпня по 3 вересня в польському місті Вроцлав пройде представницький турнір «Futsal Masters», в якому вперше зіграє команда української Екстра-ліги. Честь нашої країни на польській землі захищатиме хмельницький “Сокіл”.

В цьому році, а турнір «Futsal Masters» проводиться вдруге, організаторам вдалося зібрати солідний склад учасників, серед яких, крім команди Романа Ковальчика, «ЕРА-ПАК» (Чехія), «Ільвес» (Фінляндія), «Лолло Кафі Наполі» (Італія),«Лех Канцелярія» (Польща) та «Барселона Ласса» (Іспанія). Що до каталонського клубу, то скоріш за все у Вроцлаві він буде представлений командою «Барселона B Ласса», яка в минулому сезоні вперше виграла чемпіонат Сегунди, другого за силою іспанського дивізіону.

Планувалося, що в «Futsal Masters» зіграють «Рекорд» (Польща) та «Бенфіка» (Португалія), однак у чемпіона Польщі на терміни проведення турніру накладаються дати матчів попереднього раунду Кубка УЄФА, а у «Бенфіки» турнір не вписався в план підготовки до матчу за Суперкубок Португалії проти «Спортингу».

Схема проведення турніру «Futsal Masters» буде озвучена пізніше. Один з варіантів – дві групи по 3 команди, в півфінал виходять по дві кращі команди з групи, команди, що зайняли треті місця, зіграють за 5-6 місця. Всі матчі «Futsal Masters» пройдуть в спорткомплексі «Orbita», що вміщує 3000 глядачів.

Прес-служба СК “Сокіл”

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ