У першому матчі 1/4 фіналу плей-офф Екстра-ліги «Сокіл» поступився «Енергії»

«Сокіл» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів) – 1:3 (0:3)

Арбітри: Олександр Кухар (Кривий Ріг), Антон Ноєв (Запоріжжя)

Cпостерігач арбітражу: Віталій Олійник (Київ)

Голи: Шеремета (37) – Радевич(2), Танський (4), Кузь (10)

«Сокіл»: Ліпчинський – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Вербовий – Цилепа, Кручек, Кіт, Подлюк (кап.). Запасні: Чех, Луцюк, Мельник.

Головний тренер: Роман Ковальчик

«Енергія»: Пітуля – Коваль, Радевич, Легендзевич, Ковальчук – Федюк (кап.), Писько, Гасюк, Кузь, Танський, Струк. Запасні: Войтович, Кардаш, Абрамчук.

Головний тренер: Валерій Легчанов

Попередження: Цилепа (24), Кручек (28), Щербань (29) – Радевич (31)

У заявці «Сокола» на цей матч значилося четверо 17-річних гравців – Ліпчинський, Цилепа, Вербовий і Мельник.  Усі, окрім останнього, грали в «основі». Додамо до цього відсутність Хамдамова, який відбував дискваліфікацію. Й таким молодим і не зовсім основним складом «соколята» зуміло дати бій досвідченим «енергетикам».

Команди почали гру без розкачки – Мартинюк пробив по воротах «Енергії» вже на 1-й хвилині, але його удару забракло влучності, а ось Радевич свій шанс не упустив – отримавши м’яч на лівому фланзі, «вісімка» гостей просунувся вперед і точно пробив метрів з семи – 0:1.

Через дві хвилини «енергетики» знову забили – Танський прострілив у штрафну і м’яч рикошетом від Ліпчинського влетів в сітку – 0: 2.

Тут же «соколята» мали прекрасний шанс відігратися – Щербань після розіграшу ауту з шести метрів бив, здавалося б, напевно, проте Пітуля перевів удар у поперечину. Впевнено зіграв Пітуля і після удару Шеремети, а ось Ліпчинський на 10-й хвилині удар Гасюка відбив прямо перед собою, а першим на добиванні був Кузь – 0:3.

До честі «соколят», у другій половині тайму вони зуміли провести кілька небезпечних атак, але простріл Мартинюка, який обіграв захисника і голкіпера, не встиг замкнути ніхто з партнерів, а з ударами Шеремети і Щербаня впорався Пітуля.

У другому таймі «Енергія» заграла по рахунку, а «соколята» почали невтомно атакувати ворота гостей з різних дистанцій і положень – Кіт, Мартинюк, Щербань,Подлюк, Шеремета завдали з десяток ударів, але їм або не вистачало точності, або впевнено грав голкіпер львів’ян.

За п’ять хвилин до сирени Ковальчик перейшов на гру в п’ять польових, і через хвилину наші … заробили шостий фол, однак Струк пробив повз ворота. А на 37-й хвилині «Сокіл» забив – прекрасний прохід Мартинюка, який на правому фланзі обіграв двох суперників, закінчився вивіреною передачею на Шеремету, і той чітко пробив в дальній кут – 1:3. Тут же Шеремета знову атакував ворота «Енергії», але на цей раз Пітуля м’яч парирував.

Незважаючи на всі зусилля, досягти більшого нашій команді не вдалося. Завтра «Сокіл» проведе другий матч, в якому на майданчик уже зможе вийти капітан команди Андрій Хамдамов. Тому чекаємо на цікавий матч, який розпочнеться о 12:30 в спорткомплексі ГУНП, що на Зарічанській, 9.