«Сокіл» – «Енергія» – 3:4. Потрібно забивати…

0
1070

У першому матчі 1/8 фіналу Кубку України «Сокіл» мінімально поступився «Енергії»

«Сокіл» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів)   3:4 (2:1)

Арбітри: Чубінський Максим (Київ), Куций Денис (Харків)

Cпостерігач арбітражу: Дребужан Сергій (Мукачеве)

Голи: Подлюк (2), Мартинюк (14,36) – Гасюк (17), Легендзевич (27), Кузь (30), Радевич (39).

«Сокіл»: Чех – Хамдамов (кап.), Шеремета, Мартинюк, Вербовий – Щербань, Кручек, Кіт, Подлюк. Запасні: Ліпчинський, Луцюк, Цилепа.

Головний тренер: Роман Ковальчик

«Енергія»: Питуля – Федюк (кап.), Гасюк, Кузь, Коваль – Радевич, Легендзевич,   Танський, Писько, Ковальчук, Струк. Запасні: Кардаш.

Головний тренер: Валерій Легчанов

Попередження: Хамдамов (6)

«Соколята» дуже активно почали матч, і вже на 2-й хвилині рахунок був відкритий –Подлюк перехопив м’яч в центрі поля, просунувся вперед і потужним ударом відправив його в праву від Пітулі «шістку» – 1:0. «Енергія» відповіла двома гострими випадами, але Чех впорався з небезпечними ударами Танського і Кузя.

На майданчику пішла швидка, обоюдогостра гра, яка не давала нудьгувати глядачам, які щільно заповнили трибуни і балкон СК ГУНП. Радевич замикав швидку комбінацію гостей – мимо, Коваль бив зблизька – Чех відбив, Подлюк і Щербань атакували ворота «Енергії» – Пітуля зіграв надійно.

Гол назрівав, і забив його «Сокіл» – на 14-й хвилині Щербань пробив здалеку, Пітуля відбив м’яч перед собою, а Мартинюк першим встиг на добивання – 2:0.

Тут же хороший момент був у Кручека, який по лівому флангу вискочив один на один з воротарем, але на цей раз Пітуля зіграв впевнено. А через хвилину більярдний по точності удар метрів з 12 вдався Гасюку – 2:1. На останніх хвилинах тайму Подлюк з вигідного положення вдарив повз ворот, а Кузь з декількох метрів пробив в штангу. Перерва.

У другому таймі нічого не змінилося – протягом перших семи хвилин Хамдамов, Мартинюк, Кручек атакували ворота гостей, але кожного разу на шляху м’яча ставав Пітуля. «Енергія» відповіла небезпечним випадом Кузя, і тут вже блиснув Чех, але на 27-й хвилині безсилий був і він – Коваль точною передачею з кутового знайшов відкритого Легендзевіча – 2:2.

Водоспад гольових моментів продовжився – Шеремета не реалізував вихід один на один, Хамдамов пробив в штангу воріт «Енергії», а Танський – в штангу воріт «Сокола», а на 30-й хвилині Кузь вперше в матчі вивів «Енергію» вперед, добивши м’яч після удару Федюка – 2:3.

У наступні шість хвилин «Сокіл» влаштував справжній штурм воріт гостей – Щербань (тричі!) І Хамдамов атакували ворота «Енергії», але забив знову Мартинюк, на 36-й хвилині реалізувавши відмінну передачу Хамдамова – 3:3. Намагаючись розвинути успіх, «соколята» пішли вперед і … нарвалися на контрвипад у виконанні Радевича – 3:4. Ковальчик миттєво випустив п’ятого, але врятувати матч нашим хлопцям не вдалося.

Нелогічна поразка у матчі, в якому «Сокіл» підвела реалізація гольових моментів.

Однак поразка з мінімальним рахунком не дозволяє сказати, що боротьба закінчена – все вирішиться у матчі-відповіді, який пройде 17 січня у Львові.