«Сокіл» – «Епіцентр К Авангард». Післямова

0
1571

Роман Ковальчик (Головний тренер СК «Сокіл»)

“Я вважаю результат матчу закономірним. Обидві команди працювали, старались, але в тактичному малюнку ми були більш вправні. Те ж стосується дисципліни і порядку. Деякі питання до гравців є стосовно початку другого тайму, протягом перших 12-ти хвилин ми дозволили супернику занадто багато. Але це нормально, тому що в психологічному аспекті наша молодь не може рівноцінно провести усі 40-к хвилин. Над цим нюансом нам ще потрібно працювати, це лише початок. Першим таймом я задоволений, хлопці провели його на високому рівні як в фізичному, так і в тактичному аспектах. Думаю, вболівальникам сподобалась сама гра, вона була насичена боротьбою, яскравими моментами та приємними емоціями. Дякую їм за підтримку,яка, безсумнівно, додає нам впевненості.
Стосовно травмованих гравців, то у Первєєва була тріщина, на сьогодні він вже майже відновився і з завтрашнього дня почне тренуватись у загальній групі. З Кручеком проблеми більш серйозні, невдовзі він тільки розпочне працювати за індивідуальною програмою.
Що стосується матчів Кубка ліги, які відбудуться в наступні вихідні, то до них ми уже розпочали підготовку. Все за розпорядком – аналіз останньої гри, тактичні заняття та звичайні тренування. У хлопців є бажання працювати, а, отже, результат неодмінно прийде”.

Кирило Красій (Головний тренер «Епіцентр К Авангард»)

IMG_5522

“Звертали увагу гравцям, що команда суперник часто грає за рахунок довгих передач і в загальному  цей елемент став ключовим. Не зуміли цьому запобігти, йшли постійні закидання і ми не змогли нічого з цим подіяти. Особливо показові голи на добиванні, які ми пропускали  коли команда виключалась с боротьби, не могла елементарно вибити м’яч зі власного карного майданчика. Якась неприємна йшла метушня … Напевно десь перенервували, не зуміли сконцентруватись на тому, про що я просив їх перед матчем”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ