«Сокіл» – «ХІТ» 1:4. Коли якість важливіша за кількість

0
1011

Завдавши набагато більше ударів по воротах суперника, “соколята” знову поступилися

«Сокіл» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ) 1:4 (1:2)

Арбітри: Фесенко Олексій (Харків), Духан Артем (Луганськ)

Cпостерігач арбітражу: Олександр Король (Донецьк)

Голи: Щербань (16) – Журба (7), Школьний (19), Медвідь (27), І. Борсук (32).

«Сокіл»: Чех – Хамдамов (кап.), Кручек, Кіт, Подлюк – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Вербовий. Запасні: Ліпчинський, Цилепа, Луцюк, Ноль, Оліферчук.

Головний тренер: Роман Ковальчик

«ХІТ»: Максименко – Чепорнюк, Медвідь, І.Борсук, Журба – Смоловик, Школьний, Тменов, Корнійчук, Кисельов, Колесніков. Запасні: Коваленко

Головний тренер: Олег Лук’яненко

Попередження: Кручек (13) – Коваленко (26), Школьний (38)

Після закінчення чемпіонату Європи з футзалу до Хмельницького знову завітав Чемпіонат України. В гості до підопічних Романа Ковальчика прибув черговий серйозний  суперник – київський «ХІТ», який перед матчем знаходився на третій сходинці у турнірній таблиці Екстра-ліги. Нагадаємо, що у зустрічі першого кола у Києві клуби переможця не виявили, задовольнившись бойовою нічиєю  – 2:2.

Цей матч обидві команди розпочали більш виважено,  відшуковуючи слабкі місця у  захисті суперника та намагаючись якомога краще скористатись власними сильними якостями. Перший гольовий момент  у матчі створила саме наша команда – Владислав Щербань перевірив увагу Максима Максименка. Голкіпер гостей виявився уважним і постріл відбив. Кияни відповіли своїм моментом, але Микита Тменов після розкішного пасу п’ятою від партнера пробив повз ворота Богдана Чеха.

А ось наступний свій момент «сині» таки використали – Сергій Журба відмінно пробив з льоту після розіграшу стандарту метрів з десяти – і рахунок  став 0:1 на 7 хвилині поєдинку.  Відчуваючи нелогічність пропущеного гола, наші хлопці пішли уперед більш активно та кілька разів були близькі до відновлення паритету – спочатку Вадим Кіт, спритно обікравши Олександра Школьного, не влучив у ворота з шести метрів, а після цього дві прекрасних нагоди не використав Богдан Кручек.

Але, все ж таки, до перерви «соколятам» вдалось зрівняти рахунок – ідеально розіграна комбінація після розіграшу кутового і Владислав Щербань вгвинтив м’яч під поперечку ! 1:1 – на 17 хвилині і ще цілих чотири хвилини до перерви на розвиток здобутої психологічної переваги.  Але, натомість, забити вдалось знову ж таки «ХІТу» – Олександр Школьний протаранив Артура Подлюка й протиснув м’яч повз нашого голкіпера – 1:2.  І потрібно все починати спочатку.  Ось так – дві мінімальні помилки у захисті і два пропущених голи як результат.

Статистика першого тайму:
«Сокіл» – 15 ударів (8 у площину), 7 кутових.
«ХІТ» – 8 ударів (3 у площину), 1 кутовий.

(Інформація узята з сайту газети «Є»)

Другий тайм почався більш активно, і вже у дебюті команди обмінялись гострими моментами – Богдан Чех парирував постріл Дмитра Медведя, а на 22 хвилині вже нашим хлопцям довелося хапатись за голову – Дмитро Мартинюк влучив у поперечину,  переправляючи шкіряну кулю після удару/прострілу   Руслана Шеремети. Супер шанс для нашої команди, але не вистачило кількох сантиметрів!

Натомість, спрацювало відоме футбольне правило: Дмитро Медвідь шикарним пострілом змушує капітулювати Богдана Чеха. Питання лише в тому, чи не порушував правила гравець «ХІТа», коли відбирав м’яч у Владислава Вербового? Але суддя вирішив, що все було чисто – 1:3 на 27 хвилині і цей гол, напевно, став вирішальним у психологічному плані.

IMG_6698

Кияни ж, навпаки, відчули себе  впевненіше й  невдовзі забили ще раз – Ігор Борсук відправив м’яч під поперечину, довівши до завершення розкішну комбінацію у виконанні підопічних Олега Лук’яненка. Все таки, досвід у таких важливих матчах залишається ключовим фактором, а у нас його ще замало. До честі наших гравців, вони не опустили руки й намагались зачепитись за інтригу, але постріли Дмитра Мартинюка, Андрія Хамдамова та активного Владислава Щербаня цілей не досягли.

Навіть гра з п’ятим польовим гравцем не принесла очікуваного результату  – 1:4 – у підсумку, «ХІТ» завдяки власній перемозі  та осічці «Титана-Зорі» підіймається на перше місце у турнірній таблиці.  На нашу команду очікує непростий виїзд у Херсон, до місцевого «Продексіму», де вирішиться доля майбутнього суперника по стадії плей-офф. Нагадаємо, гра відбудеться 4 березня.