«Сокіл» – «Кардинал-Рівне» 3:2. Важка перемога над принциповим суперником

0
1120

У матчі 13-го туру «Сокіл», маючи відчутну перевагу, змусив понервувати своїх уболівальників, але в підсумку здобув перемогу над «Кардиналом-Рівне»

«Сокіл» (Хмельницький) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)   3:2 (2:1)

Арбітри: Олександр Кухар (Кривий Ріг), Юрій Кондратьєв (Київ)

Cпостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)

Голи: Педяш (2), Хамдамов (6,22) – Волянюк (17,32)

«Сокіл»:  Бакінський – Хамдамов (кап.), Шеремета, Педяш, Лисенко – Щербань, Кручек, Кіт, Подлюк – Мартинюк. Запасні: Чех, Ліпчинський.

Головний тренер: Роман Ковальчик

«Кардинал-Рівне»: Дурбан – Власович, Кручок, Волянюк, Басич (кап.) – Мануйленко, Фаренюк, Концеба, Піддубний – Горпинич, Чудля. Запасні: Свинарчук.

Головний тренер: Сергій Піддубний

Попередження: Щербань (18) – Чудля (21), Фаренюк (37)

Матч почався дуже жваво – не минуло й двох хвилин після стартового свистка, а рахунок вже був відкритий – Педяш звільнився від опіки захисників і відправив м’яч у ворота після передачі Шеремети з кутового – 1:0.

IMG_1666

Поки гості приходили до тями, «соколятам» вдався ще один результативний випад – знову кутовий, знову передача Шеремети, і на цей раз Хамдамов метрів з десяти пробив точно в нижній кут – голкіпер «Кардинала-Рівне» Дурбан цей удар відверто проґавив – 2:0.

Другий гол немов розбудив гостей, і вони на кожну атаку господарів почали відповідати своєю – хороші моменти для взяття воріт мали Волянюк, Педяш, Мануйленко, Подлюк, Піддубний, але або впевнено грали воротарі, або м’яч летів повз. Одного разу, після удару Мануйленко, на допомогу Бакінському прийшла штанга.

З 12-ї по 15-у хвилини матчу наші хлопці видали просто ударний відрізок, коли чотири рази поспіль небезпечно атакували ворота «Кардиналу-Рівне», але немов виправляючись за свою помилку на початку матчу, відмінно зіграв в ці хвилини Дурбан, який відбив всі удари (особливо відзначаємо його «сейв» після удару Лисенка).

IMG_1989

«Не забиваєш ти – забивають тобі», і цей футбольний закон на 17-й хвилині підтвердив Волянюк – отримавши м’яч на правому фланзі, він у дотик пробив під поперечину – 2:1. З таким рахунком команди пішли на перерву.

Другий тайм почався так само жваво, як і перший – Лисенко двічі виступив в ролі асистента, і якщо його першу передачу Педяш точно замкнути не зумів, то після другої Хамдамов відправив м’яч у ворота – 3:1.

Сценарій першого тайму продовжився і далі – Дурбан знову зіграв на «відмінно», відбивши складний удар Лисенка, потім тричі (!) ворота гостей атакував Щербань, але перший його удар прийшовся в штангу, а з двома наступними впорався Дурбан, і на 32-й хвилині «соколята» знову пропустили. На цей раз гол вони привезли собі самі – Лисенко, намагаючись обіграти відразу двох суперників, втратив м’яч біля свого штрафного майданчика, і Волянюк оформив «дубль» – 3:2.

IMG_2107

«Кардинали», відчувши, що гру можна врятувати, пішли вперед, «соколята», головний девіз яких «найкращий захист – напад», відповіли тим же, і на останніх хвилинах пішла гра на зустрічних курсах. Волянюк, Басич, Педяш, Подлюк (двічі) атакували ворота суперника з вигідних позицій, але змінити рахунок на табло не змогли.

На 38-й хвилині гості заробили шостий фол, і «Сокіл» отримав право на 10-метровий штрафний удар, але Мартинюк переграти голкіпера не зумів. Через кілька секунд Бакінський парирував удар Фаренюка, а на останній секунді (!) матчу Концеба, який вийшов «п’ятим», не влучив по м’ячу після прострілу з флангу.

«Соколята», які здобули восьму перемогу в чемпіонаті, знову покидали майданчик під гучне «Молодці!» від переповнених трибун.

А ось наставник нашої команди Роман Ковальчик залишився незадоволений грою своїх підопічних, яких напевно чекає серйозна розмова при розборі гри на тему реалізації моментів в атаці і надійної гри в обороні.

Решта результатів туру:

«Епіцентр К Авангард» – «Енергія» 5:4 (1:2)

Одесити піднесли черговий сюрприз, обігравши вдома віце-чемпіонів.

«Продексім» – ХІТ 2:3 (0:1)

ХІТ здобуває важливу перемогу і продовжує погоню за лідерами. У «Продексіма» триває криза.

«Титан» – «Інбев / НПУ» 6:4 (0:3)

Покровчани видали неймовірний другий тайм – програючи на 25-й хвилині 0:4, вони в час, що залишився забили шість (!) голів і перемогли.