«Сокіл» мінімально програє «Титану» на виїзді

0
644

Волею жеребу хмельницький «Сокіл» 4-й матч поспіль проводив на виїзді. У рамках 2-го туру Екстра-ліги  їх очікував непростий вояж у Покровське.

«Титан» (Покровське)  «Сокіл» (Хмельницький) – 1:0 (0:0)
  Голи: Єрьомін (27)

«Титан»: Тимощук, Мілінькій, Кожемяка, Єрьомін, Свірідов, Бессалов, Шпигар, Ященко, Шеховцов, Лінник, Калуков

«Сокіл»: Чех, Щербань, Шеремета, Подлюк, Хамдамов, Первєєв, Кіт, Сорока, Черниш, Вербовий, Борисевич. Запасні: Ліпчинський

Попередження: Єрьомін (36) – Хамдамов (22), Подлюк (30), Чех (37)

На 37-й хвилині Свірідов («Титан») не реалізував 10-метровий.

Стартові хвилини зустрічі пройшли практично без небезпечних моментів. Було помітно, що обидві команди розшукують слабкі місця у захисті суперника. Ударами з середньої відстані відмітились Подлюк (двічі) у «Сокола» та Свірідов у «Титана». А на 9-й хвилині наша команда створила супер момент! Борисевич та Сорока розігнали блискавичну контратаку і останній бив уже здається в порожні ворота, але пробив занадто слабо і дозволив Тимощуку накрити м’яч на лінії. Цей момент так і залишився найгострішим у першій 20-ти хвилинці. Помітно, що Дмитро поступово прогресує та стає справжнім лідером своєї четвірки.  Перший тайм так і завершився без голів, хоча небезпечні підходи були у виконанні обох клубів.

Початок другої половини зустрічі був більш насичений на моменти. Потужно пробивали по воротам Шеремета та Борисевич, але їх ударам трохи не вистачило точності. Покровчани відповіли на це стовідсотковим моментом, але Мілінький двічі перевірив на міцність дерев’яний каркас воріт. Більш швидкісні  «соколи» намагались активно використовувати вільні зони, а «титани» сподівались на стандартні положення. І один з них приніс господарям бажаний результат.  Єрьомін прокотив захисника та влучно поцілив у дальній кут воріт Чеха. 1:0. Тепер уже суперники обмінялись ролями. «Сокіл» активно тиснув на ворота Тимощука, а «Титан» шукав шляхи до контратак. Вербовий головою не влучив у вже порожні ворота, а найактивніший у складі «малинових» – Подлюк не реалізував одразу два стовідсоткових моменти. У першому випадку йому завадила стійка, а у другому відмінно зіграв голкіпер господарів, плечем перевівши м’яч на кутовий.

В останні хвилини підопічні Романа Ковальчика перейшли на гру з п’ятим польовим. І знову фортуна була не на боці нашої команди. Чого коштує момент, коли все той же Подлюк , а через секунду Шеремета в одній атаці по черзі розстрілювали Тимощука, але  куля вперто не йшла у ворота. Відзначимо, що свій момент був і у господарів. Але Свірідов не зумів переграти Чеха з 10-ти метрової позначки. Блискуче у цьому епізоді зіграв наш голкіпер.

Зустріч закінчувалась в настирних атаках нашої команди, але «Титан» самовіддано відбився. «Сокіл» провів гру за яку не соромно, але повертається додому з поразкою.

Наступний матч клуб проведе 6-го жовтня (субота). У рамках 3-го туру Екстра-ліги він прийматиме київський «ХІТ». Запрошуємо усіх вболівальників підтримати команду. Початок зустрічі о 12:00.