“Сокіл”: Ліпчинський, Вербовий, Хамданов, Щербань, Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов, Первєєв. Запасні: Чех, Шевченко, Єлфімов

“Титан”: Мельник, Пучка, Свірідов, Лінник, Єрьомін, Мілінький, Шпігарь, Ященко, Шеховцов, Пічкуров

Голи:  Хамдамов (23) Вербовий (38) – Шеховцов (14), Мілінький (29, 37)

Попередження: Сорока (8)

Цей поєдинок відігравав важливу роль у розподілі місць у турнірній таблиці, а тому в стартові хвилини команди намагались не ризикувати. Перший гострий момент створили господарі, але удар Щербаня пролетів в сантиметрах від дальнього кута. Гості відповіли своїми дальніми пострілами у виконанні Свірідова і Єрьоміна , але Ліпчинський зіграв надійно. Поступово гра розбилась на епізоди, на полі було багато боротьби та мінімум моментів. Кожен з опонентів чекав на помилку суперника. На жаль, допустили її гравці саме нашої команди. Єрьомін розкрутив на фланзі Первєєва і прострілив на дальню стійку. А там Сорока не догледів за своїм гравцем і Шеховцев відкрив рахунок у зустрічі. Дуже простий гол пропустили “соколи”. До закінчення першої половини залишалось 5 хвилин і хмельничани провели їх у атаці. Небезпечні нагоди були у Щербаня і Хамдамова, але реалізувати їх не вдалось. 0:1 за підсумками першого тайму.

А ось на початку другого тайму все стало на свої місця. Хамдамов пробив метрів з 12 і м’яч зрадницьки пролетів під Мельником. 1:1! На куражі “Сокіл ” створив ще кілька потенційних нагод, але десь підводила точність, а десь блиснув майстерністю голкіпер гостей. А на 29 хвилині вийшов уперед “Титан”. Знову незрозуміла гра в захисті , знову Єрьомін спокійно проходить по флангу і прострілює на дальню стійку. І Мілінький без будь якого супротиву переправляє м’яч у порожні ворота. 1:2 і треба знову все починати з початку. Час спливав і невдовзі тренер господарів перебудував схему на гру з п’ятим польовим. “Малинові” подовгу контролювали м’яч та шукали огріхи у редутах “Титана”. Знову близький до голу був активний у цій зустрічі Щербань. Кількох сантиметрів до взяття воріт не вистачило Вербовому. А покровчани тим часом відзначились втретє. Щербань бив за силу з метрів 11, Мельник його постріл парирував і ніхто не завадив Мілінькому поцілити у порожні ворота. 1:3 на 37 хвилині. Проте потрібно відзначити, що гравці “Сокола” не здались, проявили характер і одразу ж скоротили різницю у рахунку. Знову постріл Щербаня, знову Мельник відбиває, але цього разу Вербовий був у потрібному місці і добив м’яч у ворота . 1:40 до фінальної сирени і їх “малинові” провели у атаці. На жаль, дитячі помилки у захисті не дозволили нашій команді досягти позитивного результату у цьому поєдинку.

Тепер клуб йде на новорічну перерву і черговий свій матч проведе вже у 2019 році. 12 січня “Сокіл” очікує виїзд у Київ, в гості до лідера чемпіонату – столичного “ХІТа”.