“Сокіл”: Чех, Подлюк, Хамданов, Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов, Первєєв, Миколайчук. Запасні: Шевченко, Єлфімов, Ліпчинський

“Енергія”: Пітюля, Струк, Кузь, Ковальчук, Коваль, Легендзевич, Пелех, Гасюк, Ременець, Квасній, Тимців, Войтович

Голи:  Миколайчук (22), Сорока (33) – Кузь (16), Радевич (28)

Попередження: Легендзевич (28), Коваль (40)

У 13-му турі Екстра-ліги “Сокіл” приймав у рідних стінах львівську “Енергію”. Розпочалась гра з атак львів’ян. Було помітно, що гості зробили ставку саме на швидкий гол і кілька разів вони змусили Чеха вступити у гру. Перечекавши “Сокіл” відповів своїми нагодами, які були на порядок небеспечнішими. Спочатку Абзалов не використав вихід віч на віч з голкіпером, а невдовзі “малинові” мали просто розкішний момент для того, щоб відкрити рахунок у зустрічі. М’яч після технічного удару Борисевича потрапив у стійку, а Миколайчук фактично з метра не влучив у порожні ворота. Можна пригадати також удари Подлюка, Хамдамова та Сороки, але усі вони цілі не досягли. А ось гостям пощастило більше. Коваль пробив з дальньої дистанції, м’яч задів Кузя і цим повністю дизорієнтував Чеха. 0:1 після першої половини зустрічі. Таймі, в якому наші хлопці створили більше нагод та виглядали не гірше суперника, але свої моменти треба реалізовувати.

Зрозуміло, що на другий тайм “соколи” вийшли з величезним бажанням виправити ситуацію. І вже на другій хвилині їм це вдалось. Миколайчук після розіграшу стандарту відновив паритет у матчі – 1:1. Після цього гра пішла на обопільних курсах. “Сокіл” більше володів м’ячем , а “Енергія” намагалась зловити його на контратаці. Краще це вдалось підопічним Валерія Легчанова. Радевич на швидкості обійшов Миколайчука і елегантно перекинув Чеха – 1:2. Настала черга господарів шукати щастя біля чужих воріт. Пітюля продемонстрував чудеса майстерності перевівши на кутовий потужній постріл Подлюка. Він же не дозволив відзначитись Борисевичу.  Але через кілька хвилин рахунок таки став нічийним. Чех влучно переадресував м’яч на Сороку, той обігрався з Хамдамовим і прицільно пробив у дальній кут – 2:2! Нічия мало що давала підопічним Романа Ковальчика у турнірному плані і команда понеслась перемагати. Чудовий шанс був у Хамдамова, але його пострілу не вистачило сантиметрів. Були моменти у Первєєва та Сороки, але “Енергія” вистояла.

2:2 – нічия у матчі, в якому ми могли і повинні були перемагати. На жаль, десь не вистачило індивідуальної майстерності, десь трішечки везіння. Головні матчі у нашої команди ще попереду, а значить шанси зачепитися за шістку ще неодмінно будуть. Наступний свій поєдинок “Сокіл” проведе 3 лютого. Це буде матч-відповідь Кубку України проти “Viva Cup” у місті Харків. Початок зустрічі о 13:00.