«Сокіл» перемагає «Епіцентр К Авангард»: два по два і гол на останній хвилині

0
2793

У першому матчі другого кола підопічні Романа Ковальчика перемогли одеський «Епіцентр К Авангард»

«Сокіл» (Хмельницький) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса)      5:1 (1:0)

Арбітри: Олександр Кухар (Кривий Ріг), Олена Хомич (Луцьк)

Cпостерігач арбітражу: Сергій Дребужан (Мукачеве)

Голи: Педяш (19,22), Подлюк (33,37), Лисенко (40) – Сандул (38).

«Сокіл»:  Чех (Ліпчинський,40) – Хамдамов (кап.), Шеремета, Педяш, Лисенко – Щербань, Кручек, Кіт, Подлюк, Мартинюк, Вербовий. Запасні: Бакінський.

Головний тренер: Роман Ковальчик

«Епіцентр К Авангард»: Зеленчук (Бутов,38) – Мірошник, Остапчук, О.Бондаренко, К.Бондаренко – Коваленко, Віт. Радченко, Влад. Радченко, Свірідов, Сандул, Захарян.

Головний тренер: Кирило Красій

Попередження: Шеремета (19) – Остапчук (12), Коваленко (23)

Місце в воротах нашої команди в цій грі зайняв Богдан Чех, а Ілля Бакинський залишився в запасі.

IMG_7491

Як відзначали перед матчем гравці «Сокола», одесити по ходу першого кола набралися досвіду, додали в грі, і тому матч очікувався набагато складнішим, ніж зустріч першого кола (8:1).

Так воно і вийшло – вже на 2-й хвилині Мірошник дальнім ударом перевірив Чеха – м’яч ковзнув по поперечині і залишив межі поля. Подоляни відповіли ударами Педяша і Хамдамова, але з першим впорався Зеленчук, а другий прийшовся поруч з дальньою «дев’яткою». Так далі і пішло – приблизно на кожні два випади господарів гості відповідали своїм, намагаючись доставляти м’яч до штрафної суперника передачами через весь майданчик.

Атакують Педяш і Щербань – на місці Зеленчук. Б’є по воротах К.Бондаренко – впевнено грає Чех. Двічі виходить на ударну позицію Лисенко – переграти голкіпера «Епіцентру» йому не вдається. Коваленко з середньої дистанції пробиває по воротах «Сокола» – Чех забирає м’яч. Так, напевно, і тривала б «перестрілка» з нульовим результатом, якби до кінця тайму «будівельники» не перебрали фолів. На 19-й хвилині вони порушили правила вшосте, і «Сокіл» отримав право на 10-метровий штрафний удар. До м’яча підійшов Педяш і ударом з носка буквально «прошив» Зеленчука – 1:0. З таким рахунком команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався атаками господарів, які вже на 22-й хвилині подвоїли рахунок – Педяш ударом метрів з п’яти завершив комбінацію за участю Лисенко і Хамдамова. До честі гостей, вони не впали духом і відповіли через хвилину, але м’яч після удару Владислава Радченко влучив у поперечину і вилетів в поле.

На 26-й хвилині Остапчук після передачі з глибини опинився віч-на-віч з Чехом, але переграти його не зумів. В атаці у відповідь каркас воріт зіграв вже за одеситів – Педяш пробивав метрів з семи, але влучив у штангу.

IMG_1134

А на 33-й хвилині подоляни вкотре в цьому чемпіонаті реалізували стандарт – Мартинюк з ауту віддав на Подлюка, який пробив впритул зі штангою – 3:0. Через дві хвилини Красій випустив п’ятого, і «Епіцентр» … пропустив – Подлюк запресингував захисника і вибив у нього м’яч, Лисенко дограв до кінця і повернув «круглого» партнеру, і Артур забив свій другий гол у цій грі – 4:0. Через кілька секунд п’ятого почав розігрувати «Сокіл» і … теж пропустив – Чех втратив м’яч на чужій половині, О.Бондаренко швидко ввів аут на Сандула, який по високій дузі відправив м’яч за спину Лисенко – 4:1.

До кінця матчу залишалося зовсім небагато, але цього часу вистачило четвертому номеру нашої команди, щоб відповісти супернику – Хамдамов, отримавши передачу від Лисенка, показав, що буде бити, а сам повернув м’яч партнеру, який відправив «круглого» в покинуті голкіпером ворота – 5:1.

????????????????????????????????????

І ще одна помітна подія трапилася в цьому матчі – під кінець зустрічі місце в воротах нашої команди зайняв 16-річний Владислав Ліпчинський, який дебютував в Екстра-лізі. Глядачі тепло вітали його і ще одного Владислава – 17-річного Вербового, для якого цей матч став третім в Екстра-лізі.

«Соколята» здобувають переконливу перемогу над «Епіцентром» і продовжують лідирувати в турнірній таблиці. В інших матчах туру були зафіксовані такі результати:

«ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – «Продексім» (Херсон) – 2:3

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів) – 1:1

«Титан» (Покровське) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 3:2