«Сокіл» перемагає «Пяст» у заключному матчі на турнірі

У грі за 7-ме місце «Сокіл» переграв «Пяст» з Глівіце.

«Сокіл»  «Пяст» – 3:2  (1:1)

Голи: Чех (7, 23), Черниш (29) – Гутьєррес (4), Лебедзінскі (31)

«Сокіл»: Чех– Щербань, Шеремета, Подлюк, Черниш – Первєєв, Кіт, Хмиз. Запасні: Ліпчинський, Мартинюк

Головний тренер: Роман Ковальчик

Після не надто вдалого виступу у рамках групового етапу хмельничанам довелось завершувати турнір матчем лише за 7-е місце. Суперником нашої команди став клуб «Пяст» з міста Глівіце. Розпочали гру обидва колективи досить жваво і вже у самому дебюті обмінялись забитими голами. Спочатку Гутьєррес влучно поцілив у порожні ворота «Сокола» (підопічні Романа Ковальчика з перших хвилин вийшли на гру з 5-м польовим), а через 2 хвилини Чех добив м’яч у ворота після пострілу Шеремети. Команди і надалі продовжували бомбардувати один одного небезпечними моментами, але рахунок так і залишився не змінним – 1:1.

Другий тайм розпочався з голу у виконанні наших хлопців. Як по нотам розіграна  комбінація завершилась ударом Чеха по вже порожнім воротам. Дубль голкіпера, що погодьтесь, є рідкістю навіть у футзалі. Було помітно, що Богдан дуже хотів реабілітуватись за вилучення  у грі з «Барселоною». Польська дружина здається взагалі не розуміла, як протидіяти розіграшеві зайвого у виконанні «Сокола» і на 31-й хвилині Черниш потужним ударом вгвинтив сферу у ближній кут воріт. 3:1 – і «Пясту» нічого не залишалось, як активізуватися у атаці. Невдовзі це принесло результат і Лебедзінскі з розвороту поцілив у дальній кут. 3:2 – і грати залишалось ще трохи менше 10-ти хвилин. В час, що залишився обидві команди мали хороші моменти для того, щоб змінити рахунок, але він так і залишився незмінним .

Очікувана перемога і «Сокіл завершує свій виступ на турнірі «Futsal Master»  на позитивній ноті. Свою порцію необхідного досвіду підопічні Романа Ковальчика безумовно отримали, а головні матчі сезону у них ще попереду. Нагадаємо, що першу офіційну гру наші хлопці проведуть 15-го вересня. У рамках Екстра-ліги вони зустрінуться з «Інбев/НПУ». Матч відбудеться у Житомирі.