114

«Продексім» — «Сокіл» — 8:0 (4:0)

«Продексім» Савенко, Бакінський, Клаудіньо, Скорий, Волянюк, Ланко, Бессалов, Корсун, Шотурма, Зварич, Білоцерківець, Чуднов, Фетько

«Сокіл»: Шевченко (Ліпчинський), Хамдамов, Сорока, Первєєв, Кручек, Подлюк, Щербань, Борисевич, Вербовий, Черниш, Абзалов

Голи: Корсун (6, 16, 34), Зварич (7), Білоцерківець (12, 33), Бессалов (23), Фетько (29)

Попередження: Подлюк (26), Щербань (38)

У 16-му турі вітчизняної Екстра-ліги хмельницька команда вирушила в Херсон у гості до чинного чемпіона країни – “Продексіма”.

Розпочалась гра в досить спокійному темпі. Господарі контролювали м’яч, вишукуючи негаразди у  захисній ланці “Сокола”, а гості намагались налагодити контратакуючу гру і терпляче чекали своїх нагод на половині суперника. Але досить швидко херсонці зуміли відкрити рахунок у зустрічі. А через хвилину відзначитись ще раз. Обидва голи у ворота хмельничан прийшли після стандартів. Відзначились Корсун та Зварич. Після пропущених голів підопічні Романа Ковальчика почали діяти більш активніше  і швидко створили кілька небезпечних нагод. Гостро пробивав по воротам Кручек, а незабаром дві чудові можливості були у Борисевича, але один його удар заблокував захисник, а інший парирував Савенко. А на 12-й хвилині “Продексім” втретє засмутив Шевченка. Знову таки після розіграшу стандарту відзначився Білоцерківець. До завершення тайму обидва колективи шукали щастя біля чужих воріт, але більш вправнішими у цьому аспекті виявились господарі. Корсун завдав удару майже від кутової позначки, а Шевченко зреагувати не встиг. 0:4 за підсумками першої половини зустрічі.

Другий тайм пройшов за схожим сценарієм. “Продексім”  подовгу володів м’ячем, а більш висока індивідуальна майстерність виконавців давалась взнаки. На протязі 20-ти хвилин господарі ще чотири рази відмічались у воротах хмельничан. Хет-трик у свій актив записав Корсун, дубль оформив Білоцерківець, ще по голу додали Фетько та Бессалов. У складі наших традиційно вже здалеку загрожували Подлюк та Щербань, активним в атаці був Хамдамов, а найкращий момент був у Абзалова, але м’яч після його удару спочатку влучив у стійку, а після захисник вибив кулю на кутовий.

0:8 по завершенню сорока хвилин. У паралельній зустрічі “Титан” обіграв вдома “АРПИ-Запоріжжя” і гарантував собі шосту сходинку в турнірній таблиці. У “Сокола” залишаються дві гри в чемпіонаті. Домашня з “Кардиналом” (16 березня) та заключний поєдинок проти “АРПИ” (23 березня).