“Сокіл” поступився чемпіону Чехії

0
457

Свій черговий матч СК «Сокіл» провів проти чинного чемпіона Чехії команди «ЕРА-ПАК».

«ЕРА-ПАК» (Хрудім) – «Сокіл» (Хмельницький) 4:2 (1:1)

Голи: Куделка (13, 30, 39), Евертон (24) – Подлюк (19), Щербань (35)

«Сокіл»: Ліпчинський, Чех – Щербань, Шеремета, Мартинюк, Подлюк – Первєєв, Хамдамов (кап.), Вербовий, Черниш. Запасні: Хмиз

Головний тренер: Роман Ковальчик

Перші хвилини зустрічі залишились за господарями майданчика, які вдало користувались проблемними зонами у нашому захисті та раз по раз турбували Ліпчинського. Одна з  таких атак завершилась голом –  Куделка поцілив у ворота після класної передачі партнера по команді. Пропущений гол, як не дивно, пішов на користь підопічним Романа Ковальчика. Вони помітно активізувались в атаці та наприкінці тайму рахунок став рівним – Подлюк розстріляв голкіпера після паса Мартинюка.

DSC00915

Могла наша команда піти на перерву і в статусі лідера, але потужній постріл все того ж Подлюка парирував воротар.

DSC00887

Друга половина зустрічі розпочалась з атак «Сокола». Мартинюк влучив у стійку, а от чехи свій момент реалізували. Бразилець Евертон майстерно виконав штрафний удар. Майже одразу ж «ЕРА-ПАК» забив знову. Куделка продерся крізь двох захисників і потужно пробив у верхній кут. 1:3 – на 30-й хвилині і хмельничани перейшли на гру з 5-м польовим. Дуже швидко це принесло бажаний результат – Щербань нагадав про себе розкішним дальнім ударом – 3:2.

DSC00923

Надалі «соколята» створили ще декілька  моментів для взяття воріт, але реалізувати їх не вдалось. А  на останніх секундах поєдинку господарі втекли в контратаку і Куделка оформив хет-трик.

2:4 – поразка «Сокола», який проте виглядав дуже гідно на фоні дійсно серйозного суперника. Про що і сказав після матчу їх головний тренер – Роман Ковальчик:

«Ця гра була для мене, як тренера, та для команди дуже важливою. Ми випробовували декілька аспектів ведення  гри, спеціально для цього підбирали різні стилі, різні команди. Тренувального часу у нас мало, а ця зустріч дала змогу хлопцям відчути, що таке протистояти дуже зіграному суперникові, з рівноцінними  четвірками у складі. Гадаю хлопці багато чого зрозуміли  сьогодні, відчули, а тому вона була дуже корисною для нас  саме в навчальному плані.

Результатом, звісно, не задоволений , мали багато моментів, де мусили забивати, а пропускали через грубі помилки. Відзначу лише, що на цьому етапі розвитку ці помилки є невід’ємною частиною їхньої гри. Деякими її елементами я задоволений, а над іншими ми ще будемо працювати.»

Нагадаємо, що вже завтра «Сокіл» вирушить до Польщі, де прийматиме участь у міжнародному турнірі «Futsal Masters» .