“Кардинал-Рівне”: Морикишка (Свинарчук, 35), Салтанов, Іванюк, Поночовний, Ардашніков, Мануйленко, Басич, Горпинич, Кравцов, Кравчук, Корнєв.

“Сокіл”: Чех (Шевченко, 5), Первєєв, Хамданов, Подлюк, Щербань, Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов,  Єлфімов. Запасний: Ліпчинський.

Голи: Мануйленко (4), Салтанов (5, 19, 20, 23), Басич (17), Поночовний (37)

Попередження: Черниш (17), Первєєв (31), Щербань (33)

Матчі в Рівному завжди давались «Соколу» непросто. Ось і цього разу команда одразу налаштовхнулась на серйозний опір суперника. Тим паче «Кардинал» зараз знаходиться на підйомі: 5 перемог на старті сезону, 3 домашні перемоги з 3, + 28 різниця забитих – пропущених, крім того у хмельничан, Вербовий не міг взяти участь у матчі, а, отже, команда фактично залишилась без основних захисників. І це одразу ж  відобразилось на грі «малинових». Вже на старті поєдинку Мануйленко пробив у дальній кут і відкрив рахунок. А через хвилину Салтанов майже без супротиву захисників  промчав по флангу і переправ м’яч у дальній кут.  У обох випадках Чех на удари не зреагував, і його одразу замінили  на Шевченка. Невдовзі  «малинові» зуміли відповісти своїми гольовими моментами, але Хамдамов не зміг влучити у ворота з близької дистанції, а Подлюк не реалізував вихід сам на сам з Морокишкою. А ось відповідь рівнян була результативнішою. Басич після передачі Мануйленка робить рахунок 3:0. А останні дві хвилини стали бенефісом Салтанова. Він двічі поспіль відзначився у ворота  Шевченка –  і на перерву команди пішли з рахунком 5:0 на користь господарів.

DSC01148

Друга половина зустрічі розпочалась у більш активному темпі. Обидва клуби йшли вперед і регулярно шукали щастя біля чужих воріт. Пристрілювався у ствір Щербань, нагадував про своє гольове чуття Хамдамов, але відзначитись зуміли знову гравці «Кардинала». Після чергового розіграшу стандарту «покер» оформив Салтанов. І гра продовжилась у схожому ключі – «соколята» намагались атакувати, а господарі старанно ловили їх на контратаках. Наприкінці зустрічі Поночовний обікрав Сороку і ефектно обіграв нашого голкіпера. На останніх секундах Подлюк міг відквитати один гол, але його потужний постріл ледь не зламав штангу.

DSC01146

7:0 – сумний підсумок матчу для нашої команди, але сьогодні ми поступились дійсно серйозному супернику. Після цієї перемоги «Кардинал» вийшов на першу сходинку чемпіонату України. А нашій команді залишається робити висновки і готуватись до наступного матчу. Його «соколи» проведуть 24 листопада проти команди «АРПІ-Запоріжжя». Час гри – 12:00.