«Сокіл» поступився «Кардиналу» у першому турі Кубку ліги

0
614

У першому матчі Кубку ліги наші хлопці зазнали дещо нелогічної поразки від «Кардинала-Рівне».

«Сокіл» – «Кардинал-Рівне» – 2:4 (0:2)

“Сокіл”: Ліпчинський (Чех, 15) – Черниш, Подлюк, Шеремета, Щербань – Кіт, Сорока, Первєєв, Єлфімов – Борисевич, Вербовий.

“Кардинал-Рівне”: Свинарчук – Ардашніков, Кравцов, Поночовний, Салтанов – Мануйленко, Концеба, Басич, Горпинич – Іванюк. Запасні: Сіріцький, Кравчук.

Голи: Первєєв (27), Чех (30) – Мануйленко (5, 37), Горпинич (15, 28)

Попередження: Подлюк (17), Чех (31) – Кравцов(25)

Вилучення: Подлюк (22, друге попередження)

Участь у новоствореному Кубку ліги «Сокіл» починав із матчу проти «Кардинала-Рівне». Як і обіцяв напередодні головний тренер команди Роман Ковальчик,  ігрову практику отримали усі гравці, які  прибули до  Херсону. Нагадаємо, що через ушкодження не могли допомогти команді Андрій Хамдамов та Богдан Кручек. Зате вперше на такому рівні зіграли новачки – Микита Єлфімов та Віталій Борисевич.

Розпочався матч із атак хмельницького клубу,  непогані шанси відкрити рахунок були у Шеремети, Єлфімова та Щербаня. Було помітно, що «соколята» намагаються грати першим номером, а  «Кардинал» терпляче очікував свого шансу у контратаці. І невдовзі він його отримав. Мануйленко наважився на удар майже з бокової лінії і влучив поміж ніг Ліпчинському: 0:1 на 5-й хвилині поєдинку. «Малинові» продовжили ще активніше шукати шляхи до воріт Свинарчука, але голкіпер у цей день був на висоті. Особливо ефектним вийшов його сейв після потужного пострілу Сороки.  А ось рівняни були більш ефективні у завершенні власних атак –  і на 15-й хвилині рахунок подвоївся. Горпинич потужним ударомвід поперечини знову змусив наших гравців розпочинати з центра поля. Перший тайм так і закінчився перевагою «Кардинала» – 2:0.

Друга половина розпочалась ще з однієї неприємності для «Сокола». Подлюк підштовхнув суперника у спину і отримав друге попередження у матчі. Вилучення – і дві хвилини хмельничанам довелось грати у меншості.  Вистоявши дві нервові хвилини,хлопці зуміли переломити невдалий початок тайму та відквитали один гол. І як! Розкішний удар з льоту вдався Первєєву.

«На тренуваннях такі удари майже не відпрацьовую, – зізнався автор голу.- Частіше я подаю стандарти, а тому б’є хтось інший. Сьогодні так склалось, що подача пішла у мій бік. Відчував впевненість у собі, а тому намагався зробити все, як вчив тренер. На жаль, мого голу не вистачило навіть для нічиєї. Сподіваюсь, наступний буде переможним” (посміхається).

Але через хвилину «Кардинал» знову відновив різницю у два м’ячі. Вихід два у три влучним ударом завершив все той же Горпинич. Одразу ж Роман Ковальчик перейшов на гру з п’ятим польовим,  і «Сокіл» знову насів на ворота Свинарчука. Через кілька хвилин ця тактика принесла  результат – Чех матеріалізував у гол хитру передачу від Щербаня. Підопічні Романа Ковальчика продовжили загрожувати воротам суперника, але раз за разом пробачали номінальних гостей. Натомість «кардиналівці» не були такими щедрими і наприкінці зустрічі забили 4-й м’яч . Мануйленко поцілив у порожні ворота зі своєї половини .Цей гол виявився останнім у матчі.

Вже завтра «Сокіл»  спробує реабілітуватись у матчі проти одеського «Епіцентр К-Авангард», який сьогодні сенсаційно переміг «Титан» – 3:2. Початок матчу о 12:00.