«Сокіл» – «Продексім». Поразка, за яку не соромно

«Сокіл» (Хмельницький) – «Продексім» (Херсон) – 0:2 (0:0)

«Сокіл»: Чех – Хамдамов, Подлюк, Щербань, Сорока, Вербовий, Борисевич, Первєєв, Абзалов, Черниш – Шевченко, Ліпчинський

«Продексім»: Бакінський  – Чуднов, Скорий, Ланко, Роніньо, Білоцерківець, Корсун, Шотурма, Бербенцев (к), Зварич, Фетько – Савенко

Голи: Волянюк (27), Шотурма (31)

Попередження: Щербань (29) – Шотурма (34)

У рамках 7-го туру “Сокіл” на рідному майданчику приймав херсонський “Продексім”. Початок гри розпочався з рівної боротьби і кожна з команд намагалась найбільш ефективно скористатися власними можливостями. Перший небезпечний момент створили господарі – Подлюк наносив удар в самісіньку  дев’ятку, але Бакінський перевів м’яч на кутовий. Гості відповіли виходом Волянюка сам на сам, але форвард пробив не надто влучно.  Було помітно, що свою гру «Продексім» намагається будувати саме через таранних форвардів – Волянюка та Білоцерківця. У першому тайм саме вони мали найкращі нагоди для того, щоб відкрити рахунок. Але їх удари або впевнено парирував Чех, або на поміч йому приходив каркас воріт. У «Сокола» традиційно активною була перша четвірка.По черзі загрожували воротам суперника Хамдамов, Щербань та Подлюк. У складі другої четвірки найбільш помітним був Борисевич. Саме його момент на останніх хвилинах тайму міг вивести «малинових» вперед, але куля пролетіла в сантиметрах від стійки . 0:0 – після першого тайму і усі головні події переносились на другу половину зустрічі.

Початок другого тайму пройшов у схожій манері, як і перший. Багато позиційної боротьби, високий рівень концентрації та мінімум моментів. Незабаром Подлюк створив сам собі шикарний шанс, по черзі оббігши трьох суперників і вискочивши на побачення з голкіпером. Але перекинути його не зумів. Згаявши розкішний момент “Сокіл” пропустив. Здавалось би черговий навіс  на Волянюка завершився тим, що той виграв боротьбу у Сороки і несподівано влучив у дальній кут. Чех на цей раз був безсилим. 1:0 – на 27-й хвилині. А на 31-й рахунок подвоївся. Шотурма зіграв у стінку з Білоцерківцем і пробив у самісіньку дев’ятку. І знову Чех був не при справах. Роман Ковальчик одразу ж перейшов на схему з п’ятим польовим і “Сокіл” притиснув «вітряків» до їх воріт. Двічі небезпечно пробивав по воротам Щербань, але Бакінський з небезспекою впорався. Незважаючи на тиск, часу залишалось все менше і менше і у підсумку зустріч так і завершилась – 0:2. Друга домашня поразка «соколів» при досить високому рівні гри, але низька реалізація власних моментів не дозволила «соколятам» розраховувати на більше.

Наступний свій матч у Екстра-лізі хмельничани проведуть на виїзді. Суперником стане команда “Кардинал-Рівне”, яка поки що йде на другому місці у турнірній таблиці. Початок матчу ще уточнюється.