«Сокіл» провів результативні спаринги з одеським «Епіцентром К Авангард»

0
723

Хмельничани вдома двічі зіграли проти одеситів. В активі «соколят» перемога і нічия.

В гості до «Сокола» завітала команда Екстра-ліги – одеський «Епіцентр К Авангард». Ці ж команди минулого тижня грали в Одесі. Вчергове вони зустрілися вже на паркеті СК ГУНП у Хмельницькому. Тут вони теж провели два контрольні матчі. Результат такий же, що й в одеських іграх – перемога і нічия для хмельничан. Щоправда, останні зустрічі були більш результативними.

Початок в обох матчах був багатим на забиті голи. На табло у першому, який пройшов в понеділок, 23 квітня, цифри 2:2 загорілися вже до сьомої хвилини. У другому, який відбувся вже сьогодні, 24 квітня, командам для цього знадобилося дев’ять хвилин.

У першій зустрічі «Соколу» вдалося забити на гол більш від суперника. Команда проявила характер, як після того, коли поступалася 0:2, так і при рахунках 3:3 і 4:4, коли суперник зрівнював цифри на табло. А згодом Владислав Вербовий встановив остаточний рахунок.

У другій зустрічі «Епіцентр – К Авангард» пішов на відпочинок, маючи перевагу в один м’яч – 3:2. Втримати перевагу гостям «соколята» не дали. Відзначимо тут результативну останню хвилину, коли було забито два голи у ворота обох команд.

Відзначимо, що ледь не половину командних голів за два матчі забив Дмитро Мартинюк. Він відзначився дублем у кожному з поєдинків. При цьому він номінально грав у третій п’ятірці. Роман Ковальчик вирішив надати ігрову практику і перевірити усіх гравців. Тому Дмитро Мартинюк грав із абсолютними дебютантами у матчах за першу команду – Владислав Первєєв (16 років), Назар Кравчук (16 років) і Андрій Зощук (18 років).

Матч № 1

«Сокіл» – «Епіцентр К Авангард»   5:4 (3:2)

Голи: Мартинюк (7,7) Кравчук (16), Кіт (27), Вербовий (38) – Соцький (5), Сандул (6,25), Остапчук (33)

Матч № 2

«Сокіл» – «Епіцентр К Авангард»   4:4 (2:3)

Голи: Мартинюк (4,27), Щербань (6), Кручек (40) – К.Бондаренко (3), Дрозд (9), Соцький (17), Шеремета (40,аг)