«Сокіл» розпочинає сезон розгромною перемогою над «ІнБев/НПУ»

0
1761

У першому турі Екстра-ліги підопічні Романа Ковальчика не залишили каменя на камені від «ІнБев/НПУ».

«ІнБев/НПУ» – «Сокіл» – 1:6 (0:6)

«ІнБев/НПУ»: Біров (Евтушок,21) – Литвиновский, Смоловик, Кутовий, Войток – Яблонько, Горло, Чеберяк, Івановський – Лясковський
«Сокол»: Чех (Ліпчинський, 36) – Подлюк, Шеремета, Щербань, Хамдамов – Вербовий, Первєєв, Кіт, Сорока, Черниш – Борисевич, Єлфімов

Голи: Смоловик (28) – Подлюк (6), Сорока (7,15), Щербань (12), Хамдамов (14), Шеремета (17)
Попередження: Яблонько (9), Лясковський (21) – Вербовий (16), Подлюк (21)
Вилучення: Яблонько (32, повторне попередження)

Перший офіційний матч сезону СК «Сокіл» за волею жереба проводив у Житомирі. Майже рік тому наша команда зазнала тут прикрої поразки, а тому мотивація у хлопців була найвищого ґатунку.

Розпочався матч зі спроб господарів заволодіти ініціативою, проте усі вони нічим серйозним не закінчились. Натомість дуже швидко наші хлопці призвичаїлись до чужого майданчика і невдовзі зуміли відкрити рахунок. Артур Подлюк перехопив невдалу поперечну передачу захисника і  хльостким ударом відправив м’яч точно у дальній нижній кут. Забитий гол лише додав впевненості «соколятам» і Хамдамов ледь не зламав поперечину потужним пострілом. На 7-й хвилині рахунок став уже 0:2:  Сорока переграв голкіпера  після швидкого рейду від власного карного майданчика.

Після цього гра дещо заспокоїлась і «житомирянам»  вдалось створити кілька моментів біля воріт Чеха, але відзначилась знову ж таки наша команда. Владислав Щербань відмітивсясуперголом. Пропонуємо вам насолодитись його фантастичним пострілом.

Цей гол, здається, суттєво похитнув впевненість суперників  у власних силах, адже до кінця тайму вони так і не змогли віднайти свою гру. Чим із задоволенням користувались гості. Спочатку Хамдамов вміло зіграв на добиванні, а невдовзі «Сокіл» розіграв блискучу комбінацію, яку в дотик завершив Сорока.

Після цього свій шанс був і у підопічних Валерія Директоренка , але Горло пробив у штангу. Натомість «малинові» вдало користуючись високим пресингом забили вшосте – Шеремета перетворив чергову невдалу передачу суперника в гол.

На другий тайм гравці «ІнБева» вийшли з рішучим бажанням виправити ситуацію. «Соколи» ж намагались ловити суперника на контратаках. Моменти виникали біля обох воріт, але більш вправними у реалізації моментів виявились господарі майданчика. Смоловик майстерно перекинув Чеха з флангу. Наша команда відповіла ударом Первєєва у стійку після рейду Вербового. А на 32-й хвилині суперник залишився у меншості. Яблонько  отримав другу жовту картку після фолу на Хамдамові. На жаль, більшістю «Сокіл» скористатись не зумів, але й атакуючий настрій суперника остаточно закінчився. Обидві команди створили ще кілька перспективних атак наприкінці зустрічі, та  до фінальної сирени рахунок залишився незмінним.

6:1 – «Сокіл» починає чемпіонат із впевненої перемоги, і хоча будь-які висновки робити ще рано, але одне можна стверджувати з впевненістю: потенціал у команди Романа Ковальчика, безумовно, великий.

Наступні поєдинки хмельничани проведуть у Кубку Ліги. 22-го вересня вони зустрінуться з Кардиналом (Рівне) , а 23-го зіграють з Епіцентром К-Авангардом (Одеса). Матчі пройдуть у Херсоні і за перебігом подій ви можете слідкувати на нашому сайті.