«Сокіл» – «Титан» 3:2. Яскрава перемога при шаленій підтримці

0
2492

У матчі 12-го туру «Сокіл» в надзвичайно напруженому і драматичному поєдинку обіграв «Титан» і повернув собі лідерство в Екстра-лізі

«Сокіл» (Хмельницький) – «Титан» (Покровське)   3:2 (0:1)

Арбітри: Євген Гордієнко (Одеса), Денис Куций (Харків)

Cпостерігач арбітражу: В’ячеслав Дараган (Київ)

Голи: Лисенко (26,36), Педяш (35)  – Грицовець (16), Мілінький (34).

«Сокіл»:  Бакінський – Хамдамов (кап.), Шеремета, Педяш, Лисенко – Щербань, Кручек, Кіт, Подлюк – Мартинюк. Запасні: Чех, Ліпчинський.

Головний тренер: Роман Ковальчик

«Титан»: Мельник (кап., Чичикало,27) – Боргун, Ященко, Шеховцов, Малишко – Єрьомін, Леміш, Мілінький, Грицовець – Лінник, Кожем’яка, Моспан. Запасні: Сторожук.

Головний тренер: Дмитро Камеко

Попередження: Подлюк (28) – Єрьомін (8)

Перед початком зустрічі Валерій Грицовець отримав приз кращого гравця Екстра-ліги в листопаді, і забігаючи вперед, скажімо, що лауреат був однією з найпомітніших фігур в цій грі.

Матч розпочався без розвідки – вже на 2-й хвилині Боргун ударом з льоту перевірив готовність Бакінського. Голкіпер «Сокола» зіграв впевнено.

Такий початок задав тон всій зустрічі – гравці обох команд намагалися максимально швидко переходити з оборони в атаку і при першій же можливості били по воротах.

«Соколята» відповіли неточними ударами Хамдамова і Лисенко, а через хвилину після прострілу з кутового вище воріт пробив Грицовець. Тут же він знову опинився в центрі уваги, але використовувати помилку Кручека не зумів. Найреальніший момент для взяття воріт втратив Щербань, який атакував ворота «Титана» з близької відстані – виручив Мельник.

У наступні хвилини господарі втратили кілька хороших гольових моментів – спочатку удар Лисенко встигли заблокувати захисники, потім Мельник вчасно вийшов з воріт та не дозволив себе обіграти Хамдамову, а на 11-й хвилині голкіпер покровчан зробив чудовий сейв, в останній момент зреагувавши на удар все того ж Лисенко. Відомий футбольний закон спрацював на 16-й хвилині – Подлюк, намагаючись обіграти суперника, втратив м’яч, гості втекли в швидку контратаку, і Грицовець точним ударом у ближній кут відкрив рахунок – 0:1.

IMG_0179

«Сокіл» відповів небезпечним ударом Хамдамова, але знову чудово зіграв Мельник. На останній хвилині тайму все той же Грицовець і Єрьомін втратили реальні можливості для того, щоб збільшити рахунок. Перерва.

Після відпочинку команди продовжили в тому ж дусі – на 23-й хвилині простріл Педяша не замкнув Шеремета, а через хвилину Лінник бив в упор, але відмінно зіграв Бакінський. Тут же Мельник знову виручив після удару Шеремети, але на 26-й хвилині і він не зміг врятувати свою команду від голу – при розіграші штрафного Педяш зробив передачу на Лисенка, який точно пробив під поперечину – 1:1.

Цей гол ніби послужив сигналом для уболівальників – переповнені трибуни, які й до того активно підтримували своїх улюбленців, з цього моменту практично не замовкали.

На 27-й хвилині в простій ситуації отримав травму воротар покровчан Андрій Мельник, і місце в «рамці» зайняв Валерій Чичикало. «Розмочити» другого воротаря гостей міг на 31-й хвилині Шеремета, який після прострілу Хамдамова опинився перед порожніми воротами «Титана», але переправити м’яч у ворота не зумів.

IMG_0316

Апогеєм цієї неймовірної гри став результативний відрізок, який видали команди з 34-ї по 36-ту хвилини матчу.

Спочатку Малишко, вийшовши один на один з Бакінським, відправив м’яч повз дальню штангу. Потім Педяш потужно пробив метрів з восьми – м’яч влучив у поперечину і рикошетом від голови Чичикало пішов на кутовий. Після розіграшу якого Чичикало парирував удар Лисенко. «Титан», в свою чергу, заробив три поспіль кутових біля воріт «Сокола», і Мілінький звільнився від опіки і точно пробив в нижній кут – 1:2.

Ковальчик замінив Бакінського на Шеремету, і через секунди Педяш потужним ударом прошив оборону «Титана» – 2:2. «Сокіл» продовжив грати з п’ятим польовим, і вже у наступній атаці Лисенко виявився найспритнішим у штрафному майданчику суперника – 3:2!

IMG_0551

Камеко взяв тайм-аут, після якого у воротарській футболці на поле вийшов Єрьомін, але в час, що залишився набагато ближче до успіху були наші хлопці – Мартинюк не зумів переграти захисника, який посів місце у воротах, удар Педяша парирував Єрьомін, і все той же Єрьомін на останніх секундах матчу відбив удар головою Хамдамова з близької відстані.

Неймовірний за сюжетом і напругою матч, в якому добрих слів заслуговують обидві команди, завершився перемогою «Сокола» – підопічні Романа Ковальчика знову лідирують в Екстра-лізі.

IMG_1924

Трибуни стоячи вітали перемогу своїх улюбленців, скандуючи «Молодці!!!», а ми хочемо у відповідь сказати слова величезної подяки нашим уболівальникам, які в цьому матчі перевершили самі себе.