«Сокіл» (U-15) перемогою в серії пенальті завершив свої виступи в Чорноморську

0
494

В заключному матчі першого туру чемпіонату України серед юнаків суперником «Сокола» була команда КДЮСШ «Барса», яка в попередніх чотирьох матчах не здобула жодного очка. Проте це аж ніяк не мало говорити про слабкість представників Сумської області, які жодну гру не віддали без бою. Щодо нашої команди, то вона не найкращими чином провела обидва матчі четверга, в яких зазнала поразок. Тому перед від’їздом до Хмельницького перемога підопічним Віталія Розпаченюка явно б не завадила.

В першому таймі «Сокіл» мав величезну перевагу за володінням м’ячем, але суперник грав глибоко в захисті, тому сподіватися на гол доводилося лише після дальніх ударів. Наші юнаки доволі часто били по воротам, але навіть коли м’ячі долітали до голкіпера, вони для нього не були проблемними. Перші 16 хвилин так і завершилися без забитих м’ячів.

Майже весь другий тайм проходив на половині КДЮСШ «Барса». Сумчани лічені рази спромоглися на контратаки, а решту часу «сиділи» біля свого штрафного майданчику. «Сокіл» в атаках був не надто винахідливим, і в підсумку так і не зміг хоча б раз «розірвати» щільний захист.

За регламентом в разі нічиєї команди пробивали по п’ять 6-тиметрових ударів. «Соколята» використали всі свої чотири спроби, в той час як два удари гравців КДЮСШ «Барса» прийшлися повз ворота. Тож перемога в серії пенальті 4:2 принесла нашій команді два залікових бали.

«Сокіл» (U-15) завершив свої виступи в першому турі чемпіонату України серед юнаків. Другий тур пройде в Івано-Франківську 21-25 грудня 2020 року.

27 листопада. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Сокіл» (Хмельницький) – КДЮСШ «Барса» (Шостка) – 0:0 (пенальті 4:2)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Максим Бернада, Олексій Майдан, Артем Лисенко, Артур Хібовський, Данило Жук, Олександр Топишко, Кирило Стасюк, Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Мельник, Артем Сас – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Пенальті у «Сокола» забили: Ростислав Ростківський, Артем Лисенко, Максим Бернада, Данило Бевз