«Сокіл» (U-15) в серії пенальті здобув перемогу над «Гопрами»

0
334

З шести матчів, які юнацька команда «Сокола» проведе в Луцьку в рамках третього туру чемпіонату України серед юнаків U-15, лише одна у неї була за календарем на традиційному та звичному покритті, яким є паркет. І це друга гра другого ігрового дня – проти команди «Гопри». Решту ж п’ять матчів в Луцьку підопічні Віталія Розпаченюка відграють на тарафлексі, специфічному гумовому покритті, на якому у футзалістів навантаження припадає на інші м’язи і від гри на якому в провідних футзальних країнах саме через це вже давно відмовилися.

Попри те, що у нашого суперника в турнірній таблиці очок майже вдвоє більше, «Гопри», ледь розпочалася гра, всім квартетом розташувався на своїй половині. Тому малюнок в стартові хвилини був простим: «Сокіл» проводить позиційні атаки – «Гопри» захищаються та чатують на можливість втекти в контратаку. За такої гри гольових моментів було обмаль, лише на 11-й хвилині «Сокіл» ледь не відкрив рахунок, коли Майдан замикав простріл Лисенка в штрафну, але м’яч прокотився поруч зі штангою. У Владислава Житніковського за весь перший тайм робота була двічі, коли він відбив дальні удари по своїм воротам.

По перерві суперник і не думав розкриватися, коли ж «соколята» в атаках починали ризикувати, йти в обіграш, контратак на ворота Житніковського побільшало. Здебільшого м’яч після ударів летів повз ворота, коли ж в ствір – Владислав на останньому рубежі діяв надійно. Ближче до завершення основного часу «Гопри» спробували пограти з п’ятим польовим гравцем, але рахунок 0:0 так і залишився незмінним.

Вдруге в Луцьку нашим юнакам довелося бити 6-тиметрові удари – і вдруге вони були сильнішими за свого суперника. Ростислав Ростківський, Максим Бернада, Данило Бевз та Олексій Майдан пробили бездоганно, і навіть промах Артема Лисенка не завадив перемогти 4:3 – представники Херсонщини двічі з «точки» пробивали повз ворота. Додамо, що цією перемогою «Сокіл» (U-15) взяв реванш у суперника за поразку в першому колі.

В середу, 27 січня, в заключний день третього туру чемпіонату України «Сокіл» (U-15) знову зіграє двічі: о 10.10 проти КДЮСШ «Барса» (Шостка) та о 13.40 проти івано-франківського «Урагану».

26 січня. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Гопри» (Гола Пристань) – «Сокіл» (Хмельницький) – 0:0 (пенальті 3:4)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Олександр Товпишко, Максим Бернада – Олексій Майдан, Артем Сас, Артем Лисенко, Назарій Токар, Кирило Стасюк, Максим Мельник – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Пенальті у «Сокола» забили: Ростислав Ростківський, Максим Бернада, Данило Бевз, Олексій Майдан
Пенальті у «Сокола» не забив: Артем Лисенко