«Сокіл» (U-15) всуху переграв «Кристал», взявши реванш за поразку в першому колі

0
385

Свій перший матч в Харкові в рамках четвертого туру чемпіонату України серед команд U-15 підопічні Віталія Розпаченюка проводили проти одеського «Кристалу», якому в першому колі поступилися 1:3. На цю гру, як і на весь харківський тур, через хворобу не зміг приїхати Олександр Товпишко, і його в першій четвірці замінив Максим Мельник.

Активна гра «соколят» в перші хвилини дозволила Кирилові Стасюку на 4-й хвилині вийти зліва на ударну позицію, проте з ударом наш гравець забарився. За хвилину вже Ростислав Ростківський довів свій прорив зліва до удару – у одеситів надійно зіграв воротар. Невдовзі вже Данило Бевз перевірив «кристалівського» воротаря ударом з середньої відстані, і той ногою відбив м’яч з кута воріт. Взяття ж воріт «Кристалу» сталося на 11-й хвилині, коли Ростківський потужним низовим ударом увігнав м’яч в кут воріт. Подвоїти свою перевагу «Сокіл» міг незадовго до перерви після розіграшу штрафного, але Максим Бернада метрів з семи влучив у штангу. Перший тайм за «Соколом» 1:0.

Ледь розпочався другий тайм, як цифри на табло змінилися на нашу користь: після дальнього удару Ростківського Мельник майже з лінії спрямував м’яча до сітки. Надалі гра більше йшла на половині «Кристалу», але ударів по воротах одеситів було не так вже й багато.

На 27-й хвилині Мельник ледь не оформив дубль. «Соколята» вдало розіграли стандарт, і після удару Максима з 8-ми метрів воротар «Кристалу» дивом відбив складний м’яч. За кілька секунд тренер одеситів взяв тайм-аут, проте п’ятий польовий гравець у нашого суперника не вийшов.

Активна гра «Сокола» не дозволяла це зробити одеситам і в подальшому. Як результат, наша команда довела свою перевагу до трьох м’яч – Назарій Токар з-меж штрафного переправив м’яч у ворота після дальнього удару. Точку в грі поставив Артем Лисенко, замкнувши штангу після прострільної передачі. 4:0 – більш ніж переконливий реванш!

В середу, 24 лютого, у нашої команди за календарем дві гри: вранці, о 9.10, проти «Чорного моря» з Одеси, а пізніше, о 15.00, проти столичної ДЮСШ № 25.

23 лютого. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
«Кристал» (Одеса) – «Сокіл» (Хмельницький) – 0:4 (0:1)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Максим Бернада, Максим Мельник – Олексій Майдан, Артем Сас, Артем Лисенко, Назарій Токар, Кирило Стасюк, Данило Жук – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Ростислав Ростківський, 11, Максим Мельник, 17, Назарій Токар, 30, Артем Лисенко, 32