«Сокіл» (U-15) здобув вольову перемогу над КДЮСШ «Барса», здійснивши камбек в другому таймі

0
325

Швидкоплинний третій тур чемпіонату України серед юнаків U-15, який проходив в Луцьку, хмельницький «Сокіл» завершував двома матчами зі своїми сусідами по турнірній таблиці, що, безумовно, додавало їм додаткової інтриги. Перший з них – проти КДЮСШ «Барса», яка саме в Луцьку здивувала своїми результатами, обігравши кількох суперників з лідируючої групи.

За представником Сумщини залишилися перші 16 хвилин гри, а мінімальну перевагу йому забезпечив точний удар Кирила Марущенка ще на 3-й хвилині. Протягом невеличкої перерви тренер «Сокола» Віталій Розпаченюк знайшов потрібні слова для своїх підопічних, і через чотири хвилини другого тайму ситуація на майданчику змінилася на 180 градусів: спочатку Максим Мельник поновив рівновагу, а невдовзі Максим Бернада вдруге змусив капітулювати воротаря КДЮСШ «Барса» Дениса Леоненка. Більш того, вдало захищаючись, «Сокіл» продовжував шукати свої шанси біля воріт суперника, і на 25-й хвилині Ростислав Ростківський ударом зі штрафного збільшив перевагу хмельничан до двох м’ячів!

Грати ще залишалося достатньо часу, більше семи хвилин, і незадовго до завершення гри КДЮСШ «Барса» перейшла на гру з п’ятим польовим гравцем. На передостанній хвилині сумчанам вдалося скоротити рахунок, але за хвилину Артем Лисенко скористався помилкою суперника і вразив порожні ворота – перемога 4:2.

Сьогодні ж, орієнтовно о 13.40, «Сокіл» (U-15) вдруге вийде на майданчик, щоб зіграти проти івано-франківського «Урагану».

27 січня. Чемпіонат України серед юнаків (U-15)
КДЮСШ «Барса» (Шостка) – «Сокіл» (Хмельницький) – 2:4 (1:0)

«Сокіл»: Владислав Житніковський – Ростислав Ростківський, Данило Бевз, Олександр Товпишко, Максим Бернада – Олексій Майдан, Артем Сас, Артем Лисенко, Назарій Токар – Кирило Стасюк, Максим Мельник – Ілля Сікорський
Тренер Віталій Розпаченюк

Голи: Кирило Марущенко, 3, Антон Ковтун, 31 – Максим Мельник, 19, Максим Бернада, 20, Ростислав Ростківський, 25, Артем Лисенко, 32

ДЮСШ № 4 (Рівне) – «Кристал» (Одеса) – 8:2
12.30. «Іллічівець» (Чорноморськ) – «Гопри» (Гола Пристань)
12.30. КДЮСШ «Барса» (Шостка) – «Фенікс» (Харків)
13.40. КІВС «Енергія» (Львів) – «Кристал» (Одеса)
13.40. «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Сокіл» (Хмельницький)
14.50. ДЮСШ № 4 (Рівне) – «Чорне море» (Одеса)
14.50. «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – ДЮСШ № 25 (Київ)

Турнірна таблиця з урахуванням результатів матчів третього ігрового дня третього туру, які вже завершилися

1. «ДЮСШ-Respect» (Маневичі) – 16 ігор, 35 очок, 40:38
2. ДЮСШ № 25 (Київ) – 16 ігор, 35 очок, м’ячі 79:28
3. «Фенікс» (Харків) – 16 ігор, 33 очка, 54:31
4. ДЮСШ № 4 (Рівне) – 16 ігор, 33 очка, 52:22
5. «Чорне море» (Одеса) – 16 ігор, 31 очко, 36:24
6. КІВС «Енергія» (Львів) – 16 ігор, 28 очок, 38:25
7. «Гопри» (Гола Пристань) – 16 ігор, 26 очок, м’ячі 44:32
8. «Кристал» (Одеса) – 16 ігор, 20 очок, 36:56