«Сокіл» у Львові поступився «Енергії», але шанси на ТОП-6 в нашої команди ще є

0
932

Всього тиждень тому «Енергія» та «Сокіл» грали один проти одного, тож не варто було очікувати якихось змін з боку тренерів команди, але у хмельничан в справу втрутилися зовнішні обставини, і на гру 16-го туру у Львові наша команда вийшла без двох провідних гравців – Сергія Шевченка та Артура Подлюка. Проте, протягом тижня команда до цього готувалася, до того ж, була віра в те, що ці «зовнішні обставини» згуртують решту гравців заради досягнення бажаного результату.

Доволі спокійно розпочали гру команди, але це не завадило «Соколу» завдати двох неточних ударів від Хамдамова та Бабака. Коли в грі минуло трохи більше двох хвилин, в нашій команді на майданчику з’явилася друга четвірка, і їй більше довелося відпрацьовувати в захисті. І тільки під завершення зміни Токар ледь не вийшов сам на сам з Пітулею, але з ударом наш гравець затягнув.

На 6-й хвилині біля воріт Ліпчинського виникла перша реальна небезпека, і їй посприяли самі наші гравці, коли довели момент до двох дотиків воротаря. Львів’яни дуже хитро розіграли вільний удар, на завершенні був Кузь, удар якого прийшовся в захисника.

Гравці «Сокола» спокійно тримали суперника подалі від воріт, і ніщо не віщувало того, що відбулося на 9-й хвилині. Кузь наважився на удар зліва від бокової лінії, і Ліпчинський, на жаль, не зміг зупинити цей м’яч.

Ледь розпочавши з центра, хмельничани провели атаку, на вістрі опинився Бабак, коли ж Пітуля відбив мяч, Струк в межах штрафної, лежачи, вочевидь ПІДІГРАВ собі рукою. Арбітри не могли не бачити цей момент, але чомусь на це ніяк не відреагували.

Після цього моменту гравці «Сокола» дещо занервували, почалися непотрібні фоли, і на 13-й хвилині їх в пасиві нашої команди стало вже п’ять. За півхвилини Роман Ковальчик взяв тайм-аут для того, щоб заспокоїти гравців. А ще за 30 секунд рахунок вже був рівним! Сорока вдало зіграв на перехопленні, переадресував м’яч на Хамдамова, який один в один технічно розібрався з Пітулею.

Фоли все ж таки тиснули на наших хлопців, які не ризикували вступати в жорсткі стики. Доводилося розраховувати на стандарти і контратаки. На 17-й хвилині Бабак дивом не спрямував м’яч в сітку після прострілу Хамдамова з кутового, за хвилину Токар не знайшов гострого продовження при виході «3 в 2». Перший тайм нічия – 1:1.

Після перерви господарі спробували рішуче перейти до атак, і знову пішли довгі закидання вперед на Кузя. Це все читалося, і небезпеки не було. В свою чергу, на 22-й хвилині «Сокіл» заробив право на штрафний, Хамдамов пробив здалеку – Пітуля у господарів зіграв надійно. В грі наступив затишок, який був порушений на 25-й хвилині. Токар обрізався в середині майданчика, господарі миттєво провели контратаку, і Кузь ударом з-меж штрафної оформив дубль.

Знову, як і в першому таймі, невеличка розгубленість в діях гравців «Сокола», і Ліпчинському довелося попрацювати, щоб львів’яни не збільшили перевагу. Час брати тайм-аут за цієї ситуації, за думкою Романа Ковальчика, прийшов на 28-й хвилині.

Після нього рівна гра на майданчику, майже без гостроти з боку «Сокола», але швидка комбінаційна гра хмельничан змушувала львів’ян фолити, і на 32-й хвилині вже в них стало п’ять командних порушень. В «боргу» наша команда була не довго, і це стосується не тільки фолів. На 33-й хвилині Пітуля побіг вперед, необачно залишив ворота, і Гресь його покарав по повній, відправивши м’яч у порожні ворота.

Після цього на майданчику стало неймовірно цікаво. Шостий фол «енергетиків» призвів до дабл-пенальті, але Андрій Хамдамов влучив у стійку. За хвилину хмельничани провели блискавичну контратаку «3 в 1»: її розпочав Сорока, продовжив Пєрвєєв, а завершив Токар!

Одразу гра з пятим від «Енергії», в якій Легендзевич виходив у воротарській футболці. Наша команда спокійно протрималась хвилину, і вже Валерію Легчанову був потрібний тайм-аут. Після нього господарі дещо перебудувалися, і на 37-й хвилині таки «вигризли» (хоча можна писати і «випросили») у арбітрів шостий фол. Це не був пенальті, але до воріт було лише 7 метрів, і Ліпчинському дуже важко було врятувати свою команду після потужного удару Легендзевича. І тут знову величезні питання до арбітрів: чи чіпав в дуже неоднозначному моменті Абзалов Легендзевича, чи, що скоріш за все, сам гравець «Енергії» почав валився, ледь наблизившись до штрафного майданчика.

Далі – для «Сокола» гірше. Кузь біля наших воріт «розвернув» Хамдамова і з гострого кута зліва поцілив під дальню штангу. Тут вже наша команда перейшла на гру з п’ятим, яким бігав Ліпчинський. Дуже гаряче в ці миттєвості було біля воріт Пітулі, але мяч не йшов у ворота. Завершилося ж все втратою м’яча Хамдамова на половині суперника, що дозволило Пелеху з двох спроб вразити порожні ворота.

Після поразки у Львові 3:5 «Сокіл» значно ускладнив свою ситуацію з потраплянням до першої шістки. Але шанси все ж є, і хоча не все вже залежить виключно від хмельничан самих, за дві перемоги в останніх двох матчах варто поборотися і залишити на майданчику все, що є в кожного гравця. Перший з цих двох матчів 29 лютого, коли «Сокіл» на своєму майданчику зіграє з «Food centre/СумДУ».