У першому домашньому матчі сезону «Сокіл» не зумів переграти столичний «ХІТ»

«Сокіл» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ) – 1:4 (0:1)

«Сокіл»: Чех, Щербань, Шеремета, Подлюк, Хамдамов, Первєєв, Кіт, Сорока, Вербовий, Борисевич, Абзалов, Елфімов. Запасні: Ліпчинський

ХІТ: Іваняк, Журба, Педяш, Дзюба, Боргун, І. Борсук (кап), Школьний, Тменов, Корнійчук, А.Борсук, Жук. Запасні: Сухов

Голи: Хамдамов (25) – А.Борсук (13), Педяш (32), Боргун (36), Журба (39)

Попередження: Педяш (23)

Вилучення: Подлюк (35)

У рамках третього туру чемпіонату України з футзалу в Хмельницький приїхав київський «ХІТ». Це був перший домашній матч у сезоні для «Сокола», а тому очікувалось, що команда по особливому налаштується на цей поєдинок.  У перші хвилини це було особливо помітно. Господарі активно зустрічали киян на їх половині та раз по раз створювали гострі моменти. Небезпечно пробивали у ствір воріт Подлюк, Хамдамов, не реалізував вихід сам на сам з воротарем Шеремета. «ХІТ» намагався відповідати своїми випадами, але удари Ігоря Барсука та Школьного мети не досягли. А на 13-й хвилині поєдинку стався перший спірний епізод за участі суддівської бригади. «Соколи» розіграли блискучу комбінацію, внаслідок якої Подлюк бив по уже порожнім воротам, але потрапити туди йому завадила рука Ігоря Борсука. Свисток судді чомусь змовчав, а уже в наступній атаці «ХІТ» забив. Андрій Борсук після розіграшу кутового влучно пробив у дальній кут. 1:0 і хоча хмельницька команда намагались зрівняти рахунок у час, що залишився, але на перерву суперники пішли за мінімальної переваги гостей.

А  на початку другого тайму тиск «Сокола» нарешті матеріалізувався у гол. Потужним ударом з лету Хамдамов прошив Іваняка і рахунок зрівняв. Наступні сім хвилин пройшли в напруженому ритмі з великою кількістю боротьби та мінімумом моментів. А на 32-й хвилині знову відзначились гості. Нападник «ХІТа» Дзюба в жорсткій боротьбі відібрав м’яч у Хамдамова і зблизившись з воротарем пробив по воротам. Чех з ударом впорався, але першим на добиванні встиг Педяш. 1:2 і дещо несподівано «блакитні» знову повели.

За кілька хвилин хмельничани пішли в атаку з 5-им польовим і мали свій шанс рахунок зрівняти. Але з гарматним ударом  Подлюка справився Іваняк. А на 35-й хвилині підопічні Романа Ковальчика залишились у меншості. Арбітр зафіксував фол останньої надії с боку все того ж Подлюка і показав тому червону картку. Кияни одразу ж зуміли реалізувати більшість і Боргун замкнув дальню штангу після передачі Журби.

У рівних складах «малинові» великими силами йшли вперед, прагнучи відквитати бодай один гол, але м’яч вперто не йшов у ворота. Натомість Журба зі своєї половини поля поцілив у порожні ворота і встановив остаточний результат матчу.

1:4  – «Сокіл» поступається з несподівано великим рахунком у досить таки рівному по грі двобої. У післяматчевому інтерв’ю Роман Ковальчик зазначив, що саме нереалізація власних моментів та спірні рішення з боку арбітрів відіграли ключову роль долі матчу. Наступний свій поєдинок хмельницький клуб проведе 13-го жовтня у Львові проти «Енергії». Час матчу уточнюється.