553

“Сокіл” –  “Ураган” –  1:7 (1:4)

«Сокіл»:Чех (Шевченко, Ліпчинський), Подлюк, Хамдамов, Щербань, Сорока, Борисевич, Черниш, Абзалов, Первєєв, Кручек, Миколайчук

«Ураган»: Колток, Фаренюк, Микитюк, Цілик, Абакшин, Лебідь, Шеремета, Моспан В., Сторожук

Голи: Борисевич (11) – Моспан В. (10), Шеремета (14), Микитюк (15, 38), Лебідь (20), Абакшин (35, 38)

У рамках 15-го туру Екстра-Ліги підопічні Романа Ковальчика приймали “Ураган” з міста Івано-Франківськ. Старт поєдинку пройшов практично без моментів. Обидва колективи намагались не ризикувати і використовували для загострення дальні удари та стандартні положення. А ось перша, по суті, змістовна атака гостей завершилась взяттям воріт. Щербань не вслідкував за Абакшиним і той прострілив на Моспана. Для результативної відповіді “соколам” знадобилось менше хвилини. Подлюк віддав чудову передачу на Вербового, той на швидкості пройшов до чужих воріт і відпасував на вільного Борисевича. Дебютний гол для юного гравця в Екстра-Лізі. 1:1! Після того, як команди обмінялись голами гра знову заспокоїлась. У складі “Урагану” активним був Фаренюк, у складі “Сокола” традиційно вже Хамдамов та Подлюк.А на 14-й хвилині гості знову вийшли уперед. Шеремета скористався відскоком від захисника – 1:2. Буквально одразу ж іванофранківцям вдалось забити ще раз. Микитюк завдав удару після розіграшу стандарту -1:3. Господарі активізувались і більшими силами пішли в атаку, але свої моменти використати не вдалось. Натомість Лебідь за кілька секунд до сирени наважився на удар метрів з 11-ти і м’яч  просковзнув повз Шевченко. 1:4 за підсумками першої половини зустрічі.

Другий тайм розпочався черговими атаками “соколів”. Небеспечно пристрілювались у напрямку воріт Щербань і Хамдамов. “Дракони” відповіли потраплянням Фаренюка у поперечину. Найкращий момент у господарів був на екваторі двадцятихвилинки, але вихід віч-на-віч з голіпером Подлюк використати не зумів, а добивання Черниша з лінії воріт виніс все той же Фаренюк. Наприкінці зустрічі “малинові” перейшли на схему з п’ятим польовим, але це рішення бажаного  успіху не принесло. “Ураган” ще тричі використовув помилки господарів і довів рахунок до великого.

1:7 – “Сокіл” зазнає поразки у рідних стінах. Наступний свій матч хмельничани проведуть наступної суботи в місті Суми. У рамках розіграшу Кубку України вони зіграють проти команди “Food Centre-СумДУ”. Початок гри о 13:00.