«Сокіл» в другій товариській грі поступився «Любарту»

0
922

Менш ніж за добу після першої гри хмельницький «Сокіл» та луцький «Любарт» знову вийшли один проти одного на майданчик спорткомплексу ГУНП. Перша гра, нагадаємо, завершилися перемогою команди Романа Ковальчика 4:3, а за годину до початку другого поєдинку на питання, чи будуть якісь зміни в планах на гру, наставник «Сокола» відповів, що команда буде грати за тією ж схемою, що і напередодні: яким би не був перебіг подій, ігровий час отримають всі виконавці в рівних частинах.

А от в плані тактики певні зміни в «Соколі» таки були. Ледь розпочалася гра, як голкіпер Шевченко перемістився на половину «Любарту», діючи як польовий гравець. З другого заходу «Сокіл» реалізував більшість: точним став несильний, але підступний удар Подлюка. Так «Сокіл» на своєму м’ячу пробував діяти в подальшому, навіть і в решті четвірок. Інша справа, що суперник не завжди це дозволяв.

Гості свій перший небезпечний момент створили на 7-й хвилині. Піддубний обікрав наших захисників, бив по воротах з п’яти метрів, але влучив у стійку. За хвилину той же Піддубний бив з двох метрів вже у порожні ворота, і, диво, знову штанга!

Ближче до перерви «Любарту» вдалося відігратися, а дозволив це вільний удар з дуги, призначений за порушення Чайкою правила 4-х секунд. Піддубний відпасував на Баденчука і той спокійно вразив вільний кут. 17-та хвилина продовжувала бути результативною, і спочатку Подлюк реалізував 10-тиметровий, а потім Вишневський точним ударом завершив масовану атаку гостей. За кілька секунд «Любарт» вперше вийшов вперед. Молоді гравці третьої четвірки помилилися при грі з п’ятим, і Вишневський дальнім ударом увігнав м’яч у дев’ятку. Підсумок же першого тайму встановив Піддубний, який за 8 секунд до сирени забив у ворота «Сокола» четвертий м’яч.

На рахунку ветерана «Любарту» і п’ятий м’яч гостей. Піддубний обігрався в стіночку з партнером і з дуги пробив Чайці поміж ніг. Могли волиняни забивати і вшосте, але Драганчук на 26-й хвилині пробив в штангу. На таке у «Сокола» аналогічна відповідь – Пєрвєєв дальнім ударом також пробив у стійку.

«Сокіл», тим часом, продовжував грати з п’ятим, і чергова помилка дозволила відзначитися Лисенку, який вразив ворота, які не встигав врятувати Бабенко. На 28-й хвилині Сохорук мав скорочувати розрив в рахунку, але з-меж штрафної пробив трохи вище воріт. А на екваторі тайму Роман Ковальчик взяв тайм-аут – гра з п’ятим нашій команді вочевидь не вдавалася. Після хвилини змін суттєвих не було: гравці «Сокола» продовжували багато помилятися, а коли і виникали гольові моменти, били повз ворота.

Гості, маючи вагому перевагу в рахунку, грали спокійно, чекали на свої контратаки, і одну з них на 33-й хвилині дальнім ударом завершив Козачок. За рахунку 7:2 вже і Лавренчук міг дозволити собі бігати в атаки. На майданчику пішла відкрита гра, і контратаку «Сокола» «2 в 1» точним ударом завершив Гуцуляк. На 37-й хвилині в нашій команді хет-трик оформив Подлюк, дальній удар якого став голом. Останнім же в цій грі став гол Пєрвєєва, який реалізував пенальті.

Як ми вже повідомляли, на наступному тижні «Сокіл» зіграє на передсезонному турнірі «Кубок Львівщини».

31 липня. Товариський матч

«Сокіл» (Хмельницький) – «Любарт» (Луцьк) – 5:7 (2:4)

«Сокіл»: Шевченко, Бабенко, Чайка – Хамдамов, Подлюк, Бабак, Сохорук – Абзалов, Пєрвєєв, Токар, Гуцуляк – Боднар, Стрельцов, Донець, Макеєв, гравець на перегляді
«Любарт»: Лавренчук, Притулюк – Козачок, Піддубний, Фенюк, Вишневський, Баденчук, Степанюк, Драганчук, Лисенко, Матвійчук

Голи: Подлюк, 2,17,37, Гуцуляк, 35, Пєрвєєв, 40-з пенальті – Баденчук, 17, Вишневський, 17,18, Піддубний, 20,23, Лисенко, 26, Козачок, 33

Попередження: Вишневський, 17 – Лавренчук, 34

Вилучення: Лавренчук, 40 (друга жовта картка)