«Сокіл» в Івано-Франківську був дуже близьким, щоб взяти очки, але все ж таки поступився

0
473

Першою в новому 2020-му році для «Сокола» стала виїзна гра проти «Урагану», з яким в році, що минув, наша команда гра не дуже вдало, в тому числі і в першому колі поточного чемпіонату, коли поступилась 3:10. Тож зрозумілим було бажання у підопічних Романа Ковальчика порушити неприємні традиції і спробувати вивезти з Івано-Франківська такі необхідні залікові очки.

Не пройшло і хвилини гри, як «Сокіл» не використав дві можливості відкрити рахунок. Спочатку Сорока після розіграшу кутового з-меж штрафного кутового пробив в штангу, за секунду ще один корнер біля воріт Кардаш – Бабак зльоту пробив повз ворота. Господарі за перші 5 хвилин потривожили Шевченка лише кількома дальніми ударами, які не були небезпечними. Лише на 7-й хвилині Лебідь справа потужно пробив в ближній кут, і наш голкіпер впевнено відбив м’яч. А ось за хвилину «Соколу» дещо пощастило, коли Абакшин після прострілу з кутового з трьох метрів не влучив у ворота.

Дуже небезпечно було біля воріт «Сокола», коли Сорока в восьми метрах збив суперника. Франківці вирішили дуже хитро розіграти штрафний, але наші хлопці цю комбінацію прочитали і встигли заблокувати удар. В ці хвилини гри «Ураган» притиснув гостей до володінь Шевченка, тому Роману Ковальчику довелося брати хвилинний тайм-аут.

Після нього біля воріт Шевченка стало спокійніше, але гра в атаці у «Сокола» все ще не йшла. На 13-й хвилині Хамдамов за рахунок індивідуальних дій знайшов момент, щоб пробити здалеку – вийшло неточно.

Ближче до завершення тайму «Ураган» заграв гостріше. На 17-й хвилині Кордоба після кутового з вбивчої позиції пробив повз ворота. А за кілька секунд Когут протягнув м’яча по лівому флангу, зробив передачу в центр, і Фаренюк в падінні вразив ворота, пробивши повз Шевченка. До сирени франківці могли забивати ще двічі, але в першому епізоді Шевченко встиг накрити м’яч на лінії воріт, а в другому після удару Лебідя і рикошету від Вербового м’яч влучив у штангу.

Другий тайм розпочався з атаки «Сокола» і кутового біля воріт Кардаша, проте Сорока не зміг підправити м’яч у ворота. «Ураган» відповів двома стандартами біля воріт Шевченка, але вони до ударів не були доведені.

Рахунок на табло гнав нашу команду вперед, і коли гра розкрилася, моменти почали виникати дуже рясно біля обох воріт. Вдало грали Шевченко і Кардаш, але на 27-й хвилині голкіпер господарів був безсилим врятувати свою команду. Пєрвєєв, отримавши м’яча, посадив на паркет спочатку Федюка, а потім і Кардаша, і технічним ударом спрямував м’яча у сітку воріт.

Рівні цифри на табло додали грі напруги, і хоча м’ячем більше володіли господарі, і у хмельничан були свої нагоди в контратаках. За 6.05 до фінальної сирени Роман Ковальчик взяв тайм-аут, і це було бажання дещо заспокоїти футболістів. Коли ж гра поновилася, Хамдамов опинився по центру на ударній позиції, але його потужний удар прийшовся в Кардаша.

Протягом 36-ї хвилини «Сокіл» заробив одразу два фоли, і всього їх в пасиві нашої команди стало п’ять. Тим не менш, хмельничани не забували про атаки. Після довгої передачі від Шевченка Сорока головою переправив м’яч у напрямку воріт – Кардаш відбив. Надійно зіграв голкіпер господарів і коли Хамдамов намагався проштовхнути м’яч у ворота з лінії штрафної.

Не використавши свої шанси, «Сокіл» пропустив. Масовану атаку «Урагану» на 38-й хвилині ударом з семи метрів завершив Фаренюк. Одразу «Сокіл» перейшов на гру з п’ятим польовим гравцем, але постійні підключення Шевченка не дозволили хмельничанам уникнути поразки.

На жаль, 1:2 за дуже гідної гри, а після того, як і «Енергія» програла в Одесі «Епіцентру К Авангард», «Сокіл» залишився на 6-му місці в турнірній таблиці. Наступною для команди Романа Ковальчика буде кубкова гра проти «Енергії», яка відбудеться 18 січня в Хмельницькому. Також вдома «Сокіл» проведе і гру чергового туру в чемпіонаті України, коли 25-го січня його суперником буде «Продексім».