«Сокіл» в Івано-Франківську поступився «Урагану»

0
238

Більше восьми місяців не грав за «Сокіл» в офіційних матчах один з лідерів нашої команди Артур Подлюк. Зрозуміло, що велика частка цього терміну припала на той час, коли взагалі вся країна сиділа на карантині, а потім було ще і міжсезоння. І от сьогодні, 21 листопада, довгоочікуване повернення Артура відбулося – бажаним воно було не тільки для команди, а і для самого гравця. Бо коли професійний гравець не може виконувати свої професійні обов’язки це не є добрим. Щодо гри з «Ураганом», то в ній для «Сокола» було добрим те, що повернення Подлюка виявилося дуже своєчасним. Один з гравців першої четвірки, Кирило-Ілля Бабак, в Івано-Франківську грати не міг через дискваліфікацію.

Тут варто пригадати, що і сам «Сокіл» через відомі всім причини не грав більше місяця, тому перші хвилини гри були вкрай важливими. «Ураган» до гри з хмельничанами готувався після болючої поразки від «ХІТа» 2:7, тож у господарів бажання реабілітуватися мало бити через край, проте першу нагоду відкрити рахунок мали гості. Подлюк на 2-ій хвилині зі штрафного намагався перекинути м’яч через Кардаша, але перекинув і через ворота. Ще за хвилину Абзалов вийшов зліва сам на сам з Кардашем, але не зовсім вдало обробив м’яч, і нагоду було втрачено.

Майже 6 хвилин для захисту «Сокола» пройшли спокійно, поки Абакшин зліва не вийшов на ударну позицію, пробив в дальній кут, і Бабенко в шпагаті відбив м’яч. За дві хвилини було вже набагато ближче до голу. Фаренюк з-меж штрафного несильно пробив повз Бабенка – штанга! За кілька секунд вже Абакшин справа вийшов сам на сам, і в підсумку з ударом забарився. «Ураган» переважав гостей за моментами і на 9-й хвилині відкрив рахунок. Шеремета з кутового закинув м’яча на Лебідя, який ударом в дотик увігнав шкіряну кулю в кут воріт. На 11-й хвилині арбітри призначили доволі спірний вільний удар, вирішивши, що коли м’яч опинився в руках у Бабенка, то це була передача від Хамдамова, і Максим Павленко взяв тайм-аут. Після нього Радевич покотив м’яч на Фаренюка, і той ударом з дуги вразив ворота. Таким ось чином на екваторі тайму «Ураган» забезпечив собі перевагу в два м’ячі.

Вона на 13-й хвилині могла вирости і до трьох м’ячів, проте Бабенка після потужного удару Лебідя врятувала поперечина. Третій гол все ж таки стався на 14-й хвилині, коли контратаку господарів «2 в 1» точним ударом завершив Абакшин. За дві хвилини ще одна контратака франківців, вже «3 в 2», і Масевич спрямував до сітки м’яча, який Бабенко відбив після удару Микитюка. Це і були всі цікаві події перших 20-ти хвилин гри.

На другий тайм в ворота «Урагану» вийшов Колток, у «Сокола» залишився Бабенко, і на 22-й хвилині продемонстрував блискучу реакцію, коли відбив потужний удар Микитюка з семи метрів. За хвилину Подлюк змусив воротаря господарів вступити до гри: Артур ударом зліва намагався спрямувати м’яча поміж ніг Колтку, але той встиг його зупинити.

Надалі на майданчику йшла дуже жвава гра, в якій майже кожна атака завершувалася ударами. Коли м’ячі долітали до воротарів, вони грали надійно – більше в грі був Бабенко, але і Колтку хмельничани нудьгувати не давали.

За 7.47 до фінальної сирени у «Сокола» спроба підключити Бабенка до атаки. Вона розтягнулася майже на дві хвилини, поки Подлюк не пробив по воротах, Колток спіймав м’яча, після чого по високій дузі спрямував його у протилежну порожню «рамку». Через дві хвилини на табло вже 6:0 – це Абакшин замкнув штангу після діагональної передачі Лебідя.

На останні три хвилин в нашій команді в ворота вийшов Сергій Шевченко, і на 39-й хвилині отримав попередження, коли м’яч йому влучив у руку за межами штрафної. На останній хвилині Шевченко вже діяв як польовий гравець, і саме він майже з сиреною після прострілу Подлюка ударом головою встановив остаточний рахунок 6:1.

Наступна гра у нашої команди рівно за тиждень – в суботу, 28 листопада, «Сокіл» на своєму майданчику зіграє з АФФК «Суми».