«Сокіл» в Єльч-Лясковіце зустрівся з українськими дітьми, які відпочивають у Польщі

0
1079

29 серпня на міжнародному турнірі «Futsal Masters», що проходить в Польщі, був вихідний день, і гравці хмельницького «Сокола» протягом дня не тільки відпочивали та відновлювалися перед майбутніми іграми, але й провели зустріч у групою українських дітей, які перебувають у місті Єльч-Лясковіце на відпочинку на запрошення польської сторони.

Трохи детальніше про дітей розповіла керівник групи Надія Когут, працівник відділу освіти Щирецької селищній ради, що на Львівщині:

– Ми приїхали до Польщі в рамках співпраці, що триває вже кілька років, це співпраця Польщі, України та Німеччини. Наших дітей запросили на відпочинок на тиждень, на який запланована різноманітна програма. Ми ходили і в зоопарк, відвідали старе місто у Вроцлаві, були на майстер-класі по малювання, а зараз нам польська сторона запропонувала зустріч з «Соколом».

Оскільки зараз запросила нас польська сторона, то вона все і фінансує, ми фактично ні за що не платимо. Коли діти приїжджають до нас з Польщі або Німеччини, то відповідно, всі витрати ми беремо на себе. Так було нещодавно в червні, коли був спільний проект щодо Щирця – це старовинне містечко, в якому колись давно проживали і німці, і поляки. Всі діти зі Щирецької територіальної громади, до якої входять декілька сіл. Діти від 12-ти до 14-ти років, ті, хто вже розмовляє польською і німецькою мовами – ці мови вчать в наших школах.

Після знайомства гравці «Сокола» показати дітям деякі ази футзалу, після чого була зіграна товариська гра «всі на всіх», протягом якої м’ячі влітали як в одні, так і інші ворота. А в повному обсязі майстерність гравців «Сокола» діти зі Щирця зможуть побачити у п’ятницю, 30 серпня, коли в Єльч-Лясковіце хмельничани проведуть гру 3-го туру в групі А проти команди «Гредар Футзал Тім» з Бжега. Підтримка співвітчизників буде для «Сокола» в цій грі не зайвою.

Вашій увазі кілька фотомиттєвостей цієї зустрічі та відеосюжет про неї, підготовлені прес-службою СК «Сокіл».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ