«Сокіл» вдома поступився «Food centre/СумДУ» і втратив всі шанси на ТОП-6

0
658

Матч проти сумського «Food centre/СумДУ» був заключним домашнім для хмельницького «Сокола» на першому етапі чемпіонату України, і ця гра була неймовірно важливою для обох команд. Лише перемога зберігала шанси команд Романа Ковальчика та Івана Скіцка на те, щоб зачепитися за шосте місце, в той час як нічия була на користь третьої сторони, а саме львівської «Енергії», яка б достроково бронювала собі місце в ТОП-6. Коли ж розпочалася гра, з’ясувалося, що далеко не всі гравці впоралися з тиском важливості результату гри.

І, перше за все, це стосувалося тих, хто, здавалося б, мав бути самим холоднокровним – мова про воротарів. Перший удар «Сокола» по воротах Сірицького відбувся на другій хвилині, він був не самим складним, і, тем не менш, м’яч опинився в сітці. В протилежних воротах Сергій Шевченко дещо імпульсивно зреагував на перші спроби сумчан відігратися, але 5-й та 6-й хвилинах пропустив двічі. Спочатку Шевченко не впорався з ударом Катериніна з-під Сороки, а потім взагалі поміж ніг пропустив м’яч у ворота після удару Зеленського з нульового кута.

Одразу в «рамку» «Сокола» вийшов Владислав Ліпчинський, але й він не довго був «сухим». Катеринін з кута майданчика зробив передачу в штрафну на Зеленкевича, і коли голкіпер «Сокола» його удар відбив, першим на м’ячі біля відкритих воріт був Мороз, який скористався своєю нагодою втретє засмутити господарів.

Бурхливий розвиток гольових подій мав своє продовження в середині тайму. Господарі потужно насіли на ворота Сірицького, і на 10-й хвилині Сорока з другої спроби скоротив рахунок. Але лише на хвилину – гості відповіли кількома стандартами, і після удару Ігумнова Бурдюг вдало п’ятою переправив м’яч у ворота.

Попри велику кількість м’ячів, команди продовжували помилятися в захисті, і гол в будь-які ворота був лише справою часу. Він прийшов на 17-й хвилині, коли Подлюк та Хамдамов скористалися «обрізом» сумчан, і останній встановив підсумок перших 20-ти хвилин гри.

Можливо, тренери в перерві і просили гравців менше помилятися, але на майданчику все було трошки по-іншому. На 25-й хвилині Пєрвєєв при спробі обійти Зеленського втратив м’яч, а дали гравець «Food centre/СумДУ» знайшов вільного Горбатого, який спокійно розстріляв ворота. Комфортні «плюс 2» гості тримали протягом лише двох хвилин. Хамдамов наважився на удар метрів з 15-ти, і м’яч після невпевнених дій Сірицького знайшов шлях до сітки – 4:5.

До завершення гри залишалося ще дуже багато часу, але попри всі зусилля хмельничан, гості зубами вчепилися в свою перевагу і, граючи компактно біля своїх воріт, не дозволяли гравцям «Сокола» вийти на результативний удар.

Так було і тоді, коли «Сокіл» перейшов на гру з п’ятим польовим гравцем. Під це на майданчик повернувся голкіпер Шевченко, але господарі надмірно поспішали, тримаючи в голові те, що їм потрібно забивати не один, а два м’ячі. Поспіх призвів до непотрібних порушень, і на останній хвилині «Food centre/СумДУ» отримав право на 10-тиметровий. Його пробив Ігумнов, але Шевченко, скоротивши кут обстрілу, відбив м’яч. Однак до сирени залишалися вже лічені секунди, і «Соколу» врятуватися не судилося.

Після цієї поразки «Сокіл» втратив всі шанси бути в першій шістці, і його подальша ігрова доля поки що не визначена. Так, в першій частині чемпіонату підопічні Романа Ковальчика ще 14 березня зіграють в Житомирі проти «ІнБева», а ось що буде далі – невідомість. Згідно регламенту, наша команда має зіграти 4 матчі в турнірі за 7-9 місця, але чи будуть вони? Як повідомили прес-службі СК «Сокіл» в Асоціації футзалу України, коли визначиться третя команда, якій треба буде грати за 7-9 місця, в ці три клуби будуть надіслані листи з питанням, чи будуть вони грати. Якщо відмов не буде, то перший матч в турнірі за 7-9 місця буде запланований на 28 березня.