«Сокіл» поступився «Продексіму» у другому турі Кубка Ліги

«Сокіл» (Хмельницький) – «Продексім» (Херсон) – 2:6 (1:3)

“Сокіл”: Ліпчинський, Шевченко, Чех,  — Щербань, Шеремета, Подлюк, Хамдамов, Черниш – Кіт, Сорока, Борисевич, Єлфімов, Абзалов, Первєєв.

«Продексім»: Бакінський, Савенко – Скорий, Фетько, Ланко, Волянюк – Бербенцев, Чуднов, Клаудіньо

Голи: Подлюк (14, 26) – Скорий (17, 18, 34), Волянюк (18), Чуднов (40, 40)

Попередження: Чуднов (8), Ланко (20)

У рамках 2-го туру Кубка Ліги «Сокіл» мав провести за суботу і неділю два поєдинки: проти «Титана» і «Продексіма». Зважаючи на те, що команда з Покровського  відмовилась приїхати у Рівне, наші хлопці завершували груповий етап лише одним матчем.

Роман Ковальчик активно використав деякі ротаційні зміни.  Місце у воротах зайняв Ліпчинський, через пошкодження не зміг взяти участь у матчі Вербовий, а Щербань і Первєєв з’явились на майданчику лише у другому таймі. «Продексім» також не міг розраховувати на всіх ключових виконавців у зв’язку з їх участю у матчах збірних.

Розпочався поєдинок у досить спокійному темпі. Активно використовуючи Волянюка в якості стовпа,  «вітряки» тиснули на ворота «Сокола». Натомість, маючи перевагу у швидкості, наші  хлопці втікали у контратаки і  регулярно створювали небезпечні моменти, такі як: коли Подлюк на 8-й хвилині поєдинку ледь не відкрив рахунок, але Бакинський впорався з його ударом. «Продексім» відповів на це своєю нагодою, але м’яч влучив у стійку.

А на 14-й хвилині «Сокіл» таки добився свого: Подлюк потужно пробив у ближній кут після розіграшу стандарту. Відзначимо також чергову гольову передачу Шеремети.

Чинний чемпіон одразу ж перейшов на гру з п’ятим польовим, і невдовзі трапилась двохвилинка, яка і стала, напевно, ключовою у матчі. Двічі Скорий та одного разу Волянюк по черзі виводили свою команду уперед. Перший тайм так і завершився з рахунком 3:1 на користь «Продексіма».

У перерві Роман Ковальчик провів деякі зміни – на майданчику з’явився Щербань, а у воротах дебютував Шевченко. Це активізувало гру, і почали тайм «малинові» справді дуже потужно. Спочатку Бакинський двічі врятував свою команду після ударів Подлюка та Шеремети. А на 26-й хвилині рахунок скоротився до мінімуму. Подлюк ударом у порожні ворота завершив блискучу комбінацію за участю Хамдамова та Щербаня.

2: 3 і «соколята» пішли дожимати суперника. Можливість  відзначитись були у тих же Хамдамова і Щербаня, але обидва не змогли влучити у ворота. Натомість знову пропустили. Скорий елегантно обіграв Абзалова і пробив над Шевченком. Тепер уже наш клуб почав розігрувати воротаря у якості польового. Моменти виникали, але реалізувати їх не вдалось. А ось суперник своїми шансами скористався. І знову наша команда пропустила «дуплетом». Чуднов двічі переправляв м’яч у порожні ворота.

2:6 – поразка «Сокола» у заключному турі групового етапу Кубка Ліги. А долю нашої команди у цьому турнірі тепер вирішуватиме АФУ.