«Сокіл» вирушив до Бельгії

0
815

9 серпня рівно о 16.00 хмельницький «Сокіл» вирушив до Бельгії, де 12 та 13 серпня команда Романа Ковальчика проведе 2 товариські матчі проти п’ятиразового чемпіона Бельгії клубу «Галле-Гоойк».

Заплановано, що протягом доби делегація «Сокола» дістанеться до містечка Ельгерсбург, яке розташоване в самому центрі Німеччини. Там команда на ніч зупиниться в готелі «Hotel am Wald», а вже наступного ранку продовжить свою поїздку в напрямку бельгійського міста Галле, до якого потрібно буде подолати відстань трохи більше 600 км.

Ввечері 11 серпня «Сокіл» має бути на місці свого дислокування поблизу Галле – це готель «Hotel Horizont», а на 19.30 місцевого часу у команди заплановане тренування.

На цю поїздку головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик залучив таких 12 гравців:

– воротарі: Владислав Ліпчинський, Сергій Шевченко
– польові гравці: Владислав Черниш, Костянтин Абзалов, Андрій Хамдамов, Артур Подлюк, Дмитро Сорока, Владислав Пєрвєєв, Богдан Кручек, Кирило-Ілля Бабак, Владислав Гресь, Богдан Токар.

Нагадаємо, що матчі «Галле-Гоойк» – «Сокіл» відбудуться 12-13 серпня в Галле в спорткомплексі «Де Брес», початок обох матчів о 22.00 за київським часом.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ