«Сокіл» завершив передсезонні спаринги поразкою в Луцьку від «Любарту»

0
985

П’ятнична гра в Луцьку проти місцевого «Любарту» була для хмельницького «Сокола» заключною з товариських, які у команди Романа Ковальчика заплановані до старту нового сезону. В подібних іграх, як це і є загалом, тренерський штаб зазвичай ставить перед собою завдання «прокрутити» в різних обставинах всіх гравців, які є в наявності, щоб потім, вже в офіційних поєдинках, твердо розуміти, хто і як може себе поводити в стресових ситуаціях.

За планом Романа Ковальчика зі стартовим свистком команда одразу мала грати з підключеннями Шевченка, і варто було тільки втратити м’яча, як Піддубний ударом зі своєї половини відправив його під поперечину порожніх воріт. Від початку гри пройшло всього 11 секунд… Згодом «Сокіл» призупинив гру «5 на 4», на 5-й хвилині після помилки хмельничан в захисті Романюк відгукнувся на діагональну передачу свого партнера і подвоїв перевагу «Любарту».

Наша команда продовжувала притримуватися гри з п’ятим, це дозволило створити кілька небезпечних моментів, але надійно грав Лавренчук. Коли ж тайм перетнув екватор, «Любарт» збільшив перевагу до 3:0 – це Піддубний вразив ворота зліва з гострого кута. А за хвилину на табло було вже 4:0 – точним був дальній удар Козачка по порожнім воротам.

На 16-й хвилині Данилюк «привіз» небезпечний штрафний біля своїх воріт, господарі взяли тайм-аут, і хоча одразу забити не вдалося, проте з другої хвилі атаки Піддубний ударом з семи метрів оформив хет-трик. До перерви рахунок 5:0 залишився незмінним.

Після неї тактика «Сокола» була тією ж, вже Бабенко підключався до атак, в одній з яких навіть міг розмочити рахунок. Але зробити це вдалося Сохоруку, який вразив ворота дальнім ударом справа метрів з 12-ти.

В подальшому команди грали майже без середини майданчика, багато було атак що на одні, що на інші ворота, і на 30-й хвилині господарі зусиллями Сизика повернули собі перевагу в 5 м’ячів. Згодом її збільшив Козачок, коли переграв Чайку в межах штрафного майданчика. До фінальної сирени Баденчук встиг вразити порожні ворота, а Фенюк не реалізувати дабл-пенальті.

Нагадаємо, що гра першого туру у «Сокола» запланована на 22 серпня. Суперник – новачок Екстра-ліги харківський «Моноліт-Viva Cup».

14 серпня. Луцьк. Товариський матч

«Любарт» (Луцьк) – «Сокіл» (Хмельницький) – 8:1 (5:0)

«Любарт»: Лавренчук – Козачок, Піддубний, Фенюк, Баденчук, Степанюк, Драганчук, Матвійчук, Заболотний, Сизик, Романюк, Ковальчук
«Сокіл»: Шевченко (1-17, 31-36,38-39, Чайка, 17,24-26,30-31,36-38, Бабенко, 21-24,26-30, 39-40) – Хамдамов, Макеєв, Бабак, Сохорук – Абзалов, Боднар, Токар, Гуцуляк – Стрельцов, Донець, Данилюк

Голи: Піддубний, 1,11,16, Романюк, 5, Козачок, 12,36, Сизик, 30, Баденчук, 39 – Сохорук, 24

Попередження: Шевченко, 10